укр eng

Про нас

Український монітор Регіональна мережа Громадсько-інформаційні акції
Медіаграмотність Прес-Служб
Квест-тренінг із медіаграмотності

Новини

Ударити законом по фейках

05.12.2021

Медіаексперт Олександр Чекмишев в ефірі українських радіостанцій пояснив, як протистояти фейкам в інформаційній війні, і чи допоможе в цьому законотворчість.

Що ми читаємо про безвіз в онлайн-медіа і соцмережах: українською, російською, англійською

05.12.2021

Результати річного моніторингу 29 онлайн-медіа (українських, російських та англомовних), а також соцмереж на тему досягнення і запровадження безвізового режиму для України за період 1 листопада 2016 - 30 жовтня 2017 року.

Чекмишев: "Одна-єдина особа може створити ілюзію спільної думки багатьох людей"

12.12.2017

"Російські боти за роботою: які вони, війни інтернет-тролів" - інтерв'ю газети "Експрес" із медіа-експретом Асоціації "Спільний простір" Олександром Чекмишевим дає відповіді на запитання: як працюють фабрики ботів, які ідеї вони поширюють в Україні та на заході, хто в Україні відстежує і нейтралізує ботів.

"Українська правда" про освіту - медіа-моніторинг

21.09.2017

Онлайн-видання приділяє освітній тематиці багато уваги, озвучує різні точки зору, відстежує долю інформаційного приводу. Подача здебільшого нейтральна.

Про освіту в новинах ТСН - медіа-моніторинг

21.09.2017

ТСН на 1+1 користується власними джерелами, перевіряє факти, журналісти присутні на місці події. Однак часто женеться за сенсацією чи скандалом, тож проблеми лише висвітлюються, відповіді чи реакції не відстежуються.

всі новини...

Дослідження