укр eng
Опіумом для народу по євроінтеграції?
154
90

Дивним чином співпали в часі мітинг після живого ланцюга, присвяченого євросподіванням України, та хресна хода з мощами (організована в терміновому режимі дружніми до діючого режиму промосковськими релігійними діячами міста Житомира). Служителями Бога цих "діячів" язик не повертається назвати, коли під час богослужінь проводиться пропаганда до ненависті і братовбивства, а храми забирають у громад із ломами і "тітушками" (деталі тут http://www.zhitomir.info/news_125564.html), на наступний день закликаючи до миру, справедливості і "прочих напутствующих вещей". Не менш дивно чути про скромність і аскетизм від людей роз'їжджаючих на лексусах (http://zhzh.info/news/2011-06-17-10191).

Чесно кажучи, набрид весь цей маразм, оскільки церква ніби відділена від держави, і податків не платить, а втручається в політику безпосередньо і мільйони загрібає. 

P.S. Для ярих фанатиків одразу повідомлю, що це не провокація якихось сектантів, а слова "о наболевшем" православного християнина, у якого є ще й розум, а не сліпа віра мільйонерам в рясах.

 

P.S.: сучасна самозахисна новація

Цей текст є виключно художнім  вимислом автора  і не має до політики, політичного процесу  ніякого стосунку. Усі обставини, імена людей, посади, назви органів та місцевостей є вигаданими. Будь-який збіг з реальними обставинами, країнами, реальними подіями, людьми є просто випадковим збігом обставин.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані