укр eng
Зверненння Громадської ради при Житомирській ОДА в зв"язку з ситуацією в країні
102
54

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЖОДА В ЗВ'ЯЗКУ З СИТУАЦІЄЮ В КРАЇНІ

2 грудня було організовано позачергове засідання правління громадської ради при ЖОДА, на якому було обговорено ситуацію в країні та прийняте рішення про ухвалення тексту звернення громадської ради до керівництва країни.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Громадська рада при Житомирській ОДА стурбована ситуацією, що склалася в суспільстві з приводу свободи мирних зібрань та висловлення громадянської позиції з євроінтеграційних питань.

У зв’язку з цим висловлюємо занепокоєність щодо забезпечення громадського порядку та недопущення кровопролиття та провокацій в мирних акціях.

Звертаємось до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради та депутатського корпусу з проханням дати справедливу оцінку провокаційним діям, які призвели до дестабілізації в громадянському суспільстві України, забезпечити недопущення кровопролиття та насильства, гарантувати збереження та забезпечення миру та спокою в державі.

Громадська рада при Житомирській ОДА закликає до толерантності, виваженості, взаємоповаги та консолідації громадянського суспільства задля майбутнього України.

Прес-служба громадської ради при ЖОДА

 

 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані