укр eng
Представники громадських організацій Волині обурені згортанням прав і свобод в Україні
46
31

#PIC1

Представники громадських організацій Волинської області зібрались 20 січня, щоб висловити своє ставлення щодо ухвалення 16 січня антиконституційних «законів», обговорити ситуацію що склалась в державі після прийняття цих законодавчих змін та скоординувати свою подальшу діяльність для недопущення подальшого згортання демократичних свобод, обмеження громадянських прав та впровадження в Україні диктатури.

У зустрічі взяли участь представники понад десяти активних місцевих громадських об'єднань. Вони ухвалили заявущодо антиконституційних «законів» прийнятих 16 січня 2014 року, обговорили механізми протидії обмеженню конституційних прав громадян та можливості співпраці в рамках Євромайдану. Громадські активісти прийняли рішення координувати свої подальші дії у цьому напрямку.

У своїй заяві громадські діячі наголошують, що прийняття 16 січня 2014 р. Верховною Радою України «законів» є посяганням на конституційні права та заявляють про їхневизнання, вимагають їх скасувати.

Активісти закликають усіх волинян стати на захист своїх конституційних свободи і громадянських прав; лідерів громадських організацій відмовитися від будь-якої співпраці з центральними та місцевими органами державної влади до відміни ганебних «законів», а в знак протесту проти дискримінаційної політики держави по відношенню до громадських об'єднань, вийти зі складу громадських рад при органах державної влади або призупинити членство у них; просять ООН, Раду Європи, ОБСЄ та інші міжнародні інституції вимагати від української влади дотримання міжнародних зобов'язань з захисту демократичних прав і громадянських свобод, які нею були взяті при вступі в ці міжнародні організації.

Без скасування цих «законів» вони не бачать можливостей для подолання громадянського конфлікту в Україні.

З повним текстом заяви можна ознайомитись тут.

Категорії: Замовчані події Теги:
Коментарі
Посилання на першоджерело, http://www.cpaec.org.ua/uk/news/view/925 (Ю.Кресак):)
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані