укр eng
Старе обличчя у новій рамці…
41
27

PIC#1

Призначення О.Башкаленка головою ВОДА в умовах гострої політичної кризи – радше покарання від Президента як винагорода, причому як для опозиції так і для самого призначенця.

З одного боку – спрацювала відома схема – при усуненні керівника – його місце посідає перший заступник, з іншого боку - прийняття відставки Б.Клімчука Президентом, скоріше негативна оцінка «м’якості» Бориса Петровича, який намагався достойно «без крові» завершити термін перебування на посаді. Клімчук міг не писати заяви, але пішов би за інших умов, а так, людина пенсійного віку має свою мотивацію…

Своєрідна емоційність О.Башкаленка, давно стала предметом обговорень в середовищі управлінському, однак секретом не буде той факт, що він максимально довершено виконає усі накази Банкової. Свідченням цього є й призначення Януковичем нового начальника управління СБУ у Волинській області Юрія Гетала.

На цьому тлі, ймовірні жорсткі варіанти по утихомиренню волинського соціуму.

Політичні баталії перенесуться у стіни облради, де «помірковані прагматики-господарники» провладної команди матимуть перевагу, але тільки до тих пір, допоки влада у Києві демонструватиме впевненість у завтрашньому дні. У разі зміни на столичному владному олімпі – ці господарники дружно перетечуть до переможців.

Категорії: Моніторинг новин Теги:
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані