укр eng
Письменники-волонтери Пирятинщини
51
36

Нещодавно учасники організації відсвяткували свій 1-й рік народження. За цей час "Літтерра" згуртувала навколо себе надзвичайно талановитих людей: поетів, прозаїків та публіцистів. Всі вони мають власний творчий шлях, певні есетичні вподобання, і належать до різних поколінь. Але єднає учасників "Літтерри" любов до рідного приудайського краю.

Членами організації є Руслан Поїденчук (керівник), Володимир Лагутін, Сергій Буркун, Лариса Ковалівська, Світлана Болтенко, Антоніна Заїка та ін.

В 2014 році був підписаний Договір про співпрацю між територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району та ГО "Літературне об'єднання "Літтерра". Договір укладений з метою залучення авторів для здійснення волонтерської діяльності, а саме - надання соціально-педагогічних послуг громадянам похилого віку та інвалідам (які досягли 18-річоного віку), що частково втратили здатність до самообслуговування. В рамках навчальної програми "Університет ІІІ віку" на факультетах "Літературний " та "Історико-краєзнавчий" проводяться лекції, бесіди та зустрічі з письменниками.

Крім цього "Літтерра" здійснює інформаційну підтримку різнобічних заходів, спрямованих на адаптацію і творчий розвиток особистості через власний сайт та у місцевих ЗМІ.

 

1. На фото: Руслан Поїденчук, Світлана Болтенко та Лариса Ковалівська

 

2. Поетеса Антоніна Заїка на зустрічі з відвідувачами територіального центру. Заняття проводить Василь Миленко.

 

3. Виставка творів волонтерів, письменників приудайського краю у березні 2014 року.

 

"Літтерра" сповідує ідею толерантності та відкритості у суспільстві, і підтримує традицію ренесансної доби з ідеалом "людини трьох мов". Учасники організації можуть писати як на українській, так і російській та інших мовах. В наш непростий час, коли на шляху до примирення та консолідації усіх свідомих громадян стали гасла "тільки разом" та "єдина країна", ідея полімовності у творчому середовищі є вкрай необхідною.

"В національній єдності та щиросердності людських відносин є наша сила", - це саме той меседж, який прагнуть донести до громади письменники-волонтери Пирятинщини.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані