укр eng
Сьогодні вийшов перший номер інформаційного бюлетеня для фронту «Народ і армія»
info-dnipro 12.08.2014
44
59

      Нині у Донецькій та Луганській областях бракує об'єктивної інформації: доступу до мережі Інтернет немає, сепаратисти вимикають українські телеканали, а місцеві газети не виходять. Ось і виникла на Дніпропетровщині ідея зробити друкований інформаційний бюлетень для українських захисників, аби вони могли більш-менш оперативно дізнаватися правдиві новини, корисну інформацію й, головне, – знати, що про них не забули. Так з'явився фактично бойовий листок «Народ і армія» – повністю волонтерський проект. Матеріали безоплатно готують журналісти обласних дніпропетровських газет «Вісті Придніпров'я» і «Зоря», а друкує 8 шпальт А3 формату накладом 5 тисяч примірників Видавничий Дім «Кераміст». Друкує безкоштовно, за рахунок власних ресурсів, розуміючи як потрібно це для українських захисників.

     Сьогодні бойовий листок «Народ і армія» прибуде до зони проведення антитерористичної операції, де його зможуть прочитати українські солдати. На шпальтах, зокрема, – інтерв'ю із заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борисом Філатовим, в якому йдеться про створення інформаційного бюро добровольчих батальйонів, роботу волонтерів, майбутнє українського війська. Є й великий матеріал про батальйон «Донбас», статті про жіночий батальйон допомоги, про життя у звільненому Слав'янську та багато іншого.

     PDF-версія інформаційної бюлетеня з’явиться на сайті http://helpua.info, а матеріали для наступних випусків бойового листка «Народ і армія» можна надсилати на електронну адресу 382890@ukr.net з поміткою «Для інформаційного бюлетеня».

     «Народ і армія» виходитиме двічі на місяць стільки, скільки буде потрібно. Але його автори, як й всі ми, сповнені надії на те, що незабаром в України буде мир, а тоді українські військові читатимуть звичайні улюблені газети, а не бойові листки.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані