укр eng
Перше місце в агресії Російської Федерації проти України посідає інформаційна зброя
info-dnipro 12.08.2014
47
24

     Про це заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов заявив сьогодні під час круглого столу «Єдина країна. Громадянська єдність, боротьба з сепаратизмом та окупацією, протидія інформаційній агресії на прикладі Дніпропетровської області». У заході взяли участь медіаексперти, соціальні психологи, науковці, журналісти з багатьох регіонів України.

 

     Зокрема, присутні розглядали питання про те, як навіть не територіально, а ментально повернути Донбас до складу України. На думку Бориса Філатова, для цього, перш за все, слід ізолювати мешканців цих областей від російської інформаційної пропаганди: «Інформаційна зброя в агресії Російської Федерації посідає перше місце. Те, що відбувається кожен день в російському інформаційному просторі інакше як диверсією назвати не можна, - наголосив він. - Про мене, Коломойського, Авакова цілодобово розповідали - "фашисти", "нацисти", "карателі", "хунта"... Але коли іде таке цілодобове бомбардування по мізках людей - з цим потрібно якось боротися».

      За словами заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації, на останній зустрічі волонтерів з Петром Порошенком стало відомо, що незабаром у Донецькій області планується установка передавача і відновлення включення всіх українських каналів в ефір: «Зараз обирається дислокація. Всі прекрасно розуміють, що як тільки ми встановимо цей передавач і він буде в зоні ракетного обстрілу, його відразу накриють «градами», - сказав Борис Філатов. - Я думаю, найближчим часом ми знову побачимо українські канали у Луганській і Донецькій областях».

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані