укр eng
У Рівному шукають гроші з Майдану
64
33

...на дурні звинувачення реагувати не буду. Таня, для кращого розуміння, зараз працює помічницею голови обласної ради. Знаючі люди кажуть, що шукають не стільки гроші, як спосіб присрунити цього голову. Ну, певне, теж не за просто так.

За якийсь час Ельдар скликає прес-конференцію, на якій каже: то насправді не Таня відповідає за гроші, а інший активіст з рівненського Майдану - Саня. А Таня мовляв тут ні до чого. Ну, очевидно, і її шеф уже ні до чого. Як сказав би один мій знайомий - козир зміцнився. Ельдар приходить на прес-конференцію в бронежилеті, йому, мовляв, погрожують і організовано замах на його життя. Ким? Ну, очевидно, Санею. В міліцію звертатися не буде. Буде далі шукати гроші.

Люди починають на цю історію дивитись скептично. Розуміють, що грошей вже не знайдеш, але хотілося б. Накинулись на Юлю, помічницю Тані, яка помічниця голови облради. Юля каже, читайте Інтернет, там про все я прозвітувалася. Люди їй - мало, грошей мало бути більше, давай акти, чеки, свідків!!! - Прокурор добавить, певне подумала Юля, натомість сказала - ми на Ельдара позиваємось до суду, там будуть всі документи і докази, і взагалі, давайте тему закриємо...

До речі, гроші на рівненському Майдані збирають і досі, вже зовсім інші люди. На які цілі? На потреби Майдану, АТО, а шо?

Насправді, те що зараз перетворили на цирк і фарс, дуже справа серйозна. За людські гроші варто відповідати, усім хто взяв хоч гривню. Як чиновники не навчились і не вважають за потрібне, так і громадяни теж не всі готові до відкритих грошових відносин. Цьому варто вчитися, а би наступного разу запитання де гроші не прозвучало до вас.

(Фото з сайту "4 влада")

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані