укр eng
Організуй конкурс дитячих малюнків – збери інформаційну базу на виборців
Юрій Чумак 17.09.2014
87
40

Народний депутат України, член депутатської групи «За мир і стабільність», колишній «регіонал» харків’янин Анатолій Денисенко до своєї майбутньої виборчої кампанії готується «не без креативу», використовуючи дитячу тягу до всіляких конкурсів.

Обраний на парламентських виборах 2012 року по округу №173 (Червонозаводський район, частина Комінтернівського району міста Харкова), голова підкомітету з питань приватизації (реприватизації) і націоналізації Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики вирішив зайнятися у вільний час не приватизацією, а проведенням конкурсу дитячих малюнків на тему «Намалюй мир – воз’єднай Україну».

З чого б це? Невже в нашій країні вже все приватизовано (реприватизовано)? Виявляється, «ларчик» відкривається дуже просто: попутно збирається база даних дітей та їх батьків-виборців (адреси, телефони, електронну пошту, сторінки в соцмережах).

Тут, як у приказці, головне – не перемога (у конкурсі), а участь в ньому. Що дасть можливість активно «попрацювати» з виборцями, щоб забезпечити – ні, вже не участь, а перемогу на виборчих перегонах, – самому Денисенку.

Прямо, не конкурс, а безпрограшна лотерея – для її організатора. От тільки чи є сенс дітлахам приймати участь у таких «лохотронах», та чи відають батьки про те, куди і з якою метою підуть їх персональні дані, захист яких, до речі, гарантований законодавством?!

Коментарі
Так поспішали з конкурсом, що навіть "возз'єднай" з одним "з" написали. Чи на редакторі зекономили
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані