укр eng
Стратегії для перемоги у електоральній Pyramid Solitaire
62
26

#PIC1

Триває процес реєстрації кандидатів у депутати по п’яти волинських мажоритарних округах №19,20,21,22,23.

Перша частина кандидатів третій рік методично охоплює увагою невибагливого виборця та спокушує «добрими електоральними справами». (ВО№20 народний депутат-мажоритарник Сергій Мартиняк, ВО№21 – його колега Степан Івахів та «архонт» ВО№23 – Ігор Єремеєв).

Інша частина, – заручившись підтримкою партійною робить виклик «королям», що інколи буває досить корисно. (від Батьківщини ВО№19 – Андрій Оніщук, ВО№20 – Роман Карпюк, ВО№21 – Михайло Гетьман, ВО№22 – Григорій Пустовіт, ВО№23 – Людмила Кирда).

Ще одна частина грає в пасьянс з почуттям виконаного обов'язку, бо ж партія, яка ледве долає п’ятивідсотковий бар’єр напевне не може гарантувати підтримки, достатньої для перемоги. (Цікаво, що намагаються висунути кандидатів по кожному з округів малопопулярні на Волині ліві сили: комуністи та політична партія «Блок лівих сил України»

І, нарешті, ще одна складова колоди, – кандидати–жартівники, їхнє висунення – цілковите рієлиті шоу, на кшталт «Розсміши політика». Так, пальму першості у цій номінації оримав молодий, магістр історії, нині безробітний, що підробляє сторожем в різних нічних закладах – Роман Ляшко, висунутий Радикальною партією Олега Ляшка.

Однак, щоб виграти, нині чинні депутати, дотримуються таких правил:

• Починають ходити з королів, чи пак до королів. (З їхньою допомогою легко усунути відразу карти, які надають ще одну карту в піраміді).

• Коли це можливо, завжди вибирають для усунення карту, яка є слабкою ланкою (не досить політичної розкрутки, досвіду, зв’язків) у політичній піраміді.

• Намагаються рівномірно піддавати картами в піраміді, так як це дає більш широкий вибір для ходу гри. От і усе! Отримуйте задоволення! Електоральна гра Pyramid Solitaire - складна, але з практикою, можна дізнатися більше стратегій, щоб перемагати.

Детальніший аналіз волинських округів – у наступному блозі.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані