укр eng
ВО №20 – збереження статусу кво чи шанс Володимира Бондаря?
67
27

#PIC1

Найпершим у Волинській області, найпершим у виборчому окрузі, найпершим серед представників м’ясопереробного бізнесу, найпершим…. Словом, дуже рано зареєструвався серед інших мажоритарних кандидатів власник Агропромислової групи «Пан Курчак», народний депутат Сергій Мартиняк. Третій рік народний обранець не обділяє увагою виборців округу: побудовані спортивні майданчики, вставлені вікна й двері у бюджетних закладах, програма вивезення сміття з населених пунктів – усе за для вирішення нагальних проблем сьогодення.

Є висока ймовірність, що виборець гідно відреагує і підтримає електоральну турботу «дбайливого господаря», якщо тільки революційні організації та політичні партії не завадять цього зробити. Уже сьогодні по депутату «проїхалися» медівники з ТК «Аверс», згадуючи проблемні моменти у господарюванні. Самооборона майдану обіцяє проїхати по округу з антиагітаціним туром, ніби через те, що Сергій Мартиняк голосував за «Диктаторські закони 16 січня» (що заперечує сам кандидат).

Найближчим суперником по округу є екс голова Волинської ОДА, висуванець від партії «Блок Петра Порошенка» - Володимир Бондар. Як вестиме кампанію провладний кандидат – матимемо змогу спостерігати найближчі тижні.

Наступний опонент - висуванець від ВО «Батьківщина», колишній заступник голови Волинської ОДА, депутат Волинської обласної ради, ректор Академії рекреаційних технологій і права Роман Карпюк, який вже програвав у 2012р. округ Сергію Мартиняку. Чи візьме кандидат перемогу цього разу – питання риторичне.  

- методом самовисування балотується в депутати по округуголова Волинської обласної громадської організації «Волинські патріоти» Володимир Красуля, його передвиборчі концерти 2012р й досі пам’ятають дітлахи та молодь з навколишніх сіл, цікаво, яку тактику обере кандидат цього виборчого сезону.

- ще один самовисуванець, колишній голова Луцької районної державної адміністрації, бізнесмен Юрій Цейко, вочевидь зареєструвався, аби догодити власному его та лишатися у місцевій політиці, не зважаючи на тимчасове відсторонення від влади. 

Фаворитами перегонів є Сергій Мартиняк та Володимир Бондар. Як виборець відреагує на короткотривалу кампанію – дізнаємося вже досить скоро.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані