укр eng
Що розказує агітбуклет про нардепа від Рівного?
76
85

Вирішив я проглянути агітбуклет кандидата в народні депутати і поки ще чинного нардепа від свого виборчого округу № 152 Олега Осуховського, який мені сьогодні закинули в поштову скриньку.

В ньому описуються досягнення, які зробив пан Олег за час свого народного депутатства. Почитав я це все і зробив висновок: як легко цифрами і розумними словами маніпулювати думкою виборців, які не дуже полюбляють заглиблюватися в суть політичних процесів і того, чим перед ними звітуються їхні обранці, та й взагалі влада в цілому.

Так от, почнемо з блоку «Діяльність у парламенті».

В буклеті зазначається, що Олег Осуховський автор 33 законопроектів. Крута, напевно, цифра, але безтолкова. Бо законопроект сам по собі нічого не вирішує, не змінює і не поліпшує. Це може зробили лише прийнятий ЗАКОН, а не законопроект. Закон про очищення влади – це, безумовно, досягнення, але ж одне.

Далі вказується, що нардеп подав аж 51 запит з трибуни ВР. Знову таки, певно, крута цифра. Але ж який результат тих запитів? Вони вирішили конкретні питання і проблеми, які були в тих запитах? Невідомо, бо про результат, чомусь, у буклеті не згадується.

Олег Осуховський аж 33 рази виступив з трибуни ВР. Огого, подумав я собі! Певно, трибуна Верховної Ради для депутатів – це як сцена для артистів. А наші нардепи там змагаються, в кого ж більше виступів буде. Тому в результаті і платитимуть більші гонорари за виступи, якщо вже далі проводити аналогії з шоу-бізнесом. Висновок – знову досягнення ні про що.

Переходимо до блоку «Робота в окрузі». Це мене найбільше цікавить, бо як представник округу щось не можу згадати, що корисного зробив саме для нас, мешканців Рівного, наш народний депутат Олег Осуховський.

Виявляється, у Рівному постійно працюють 5 громадських приймалень, де допомога надається усім, хто звертається зі своїми життєвими проблемами. Ну добре, 5 приймалень, які працюють – це позитив, хоча сам не перевіряв, як вони там працюють, але то вже моя проблема.

Далі зазначається цифра про 642 депутатських звернення. Ну цифра, звісно, вражаюча, але із неї не видно, який результат цих звернень і скільки проблем рівнян було вирішено завдяки їм. Потім вказується, що звернулося 8637 громадян. Теж вражає, але не бачу результату: в скількох з них було вирішено їхні проблеми після звернення?

Йдемо до блоку «Допомога українській армії». Досить важлива й актуальна тема, на якій зараз піаряться чимало кандидатів.

В буклеті вказується, що Олег Осуховський постійно допомагає українській армії. Це я схвалюю, якщо дійсно правда. Далі зазначається, що на потреби військових у зоні проведення АТО придбано: 674 комплекти форми, 180 кевларових касок, 132 тактичних окулярів, 51 бронежелет, 20 рацій і 2 БРДМ, напрошується питання: це все придбав Олег Осуховський за свої кошти? Якщо так, то честь йому і хвала. Я не в курсі, скільки це все коштує. Але підозрюю, що сума має вийти із не менш як п’ятьма нулями. Очевидно, що всієї депутатської зарплати з доплатами за майже два роки маловато буде для такої закупки. Тим більше, йому ж ще треба і себе, і сім’ю за щось годувати. Ну та грець з ним, може друзі грошовиті допомогли.

Блок «Участь у революції гідності» в принципі якихось особливих заперечень не викликає.

Ну і на звороті буклету звернув увагу на фото «Із побратимами на розвідці». Я не військовий, але щось сумніваюся, що на справжній розвідці розвідники зупиняються, щоб попозувати в об’єктив фотокамери. Ну якось награно все виглядає. Хоча можу помилятись.

А написав я це не тому, що хочу очорнити хорошу людину, а для когось і чудового політика, Олега Осуховського. Мені як виборцю і як людині, котра безмежно любить своє місто, хочеться дожити до того моменту, коли нарешті ми оберемо дійсно достойного представника нашого округу у Верховну Раду. Який дбатиме, лобіюватиме і вирішуватиме нагальні проблеми Рівного і його мешканців, а не займатиметься стандартною демагогією та популізмом. Хочеться вірити, що це колись станеться.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані