укр eng
Куди виборцю сховатись від міліцейського генерала?
Юрій Чумак 24.10.2014
83
32

До Харківського обласного відділення Комітету виборців України звернувся студент (виборець), який є щасливим користувачем послуг Інтернет-провайдера «Харків онлайн».

Суть звернення полягала в наступному: який би браузер він не відкрив зі свого комп’ютера, десь протягом хвилини, в повноекранному режимі на нього дивиться кандидат у депутати по виборчому округу №169 (м. Харків) Денисюк Станіслав Федорович, і наполегливо пропонує… взяти участь у футбольному турнірі.

Відключити або згорнути цю, з дозволу сказати, рекламу, не представляється можливим.

Звернувшись до call-центру свого провайдера активний виборець дізнався, що він не перший задається питанням, як би цей спам прибрати, що проблему вирішити намагаються, але «поки нічим йому допомогти не можуть».

Одночасно багатьом мешканцям Харкова на мобільні телефони надходять дзвінки від невідомого робота, який активно рекомендує віддати свій голос саме за Денисюка

Нагадаємо, кандидат-мажоритарник, що так заповзято використовує нові технології у своїй виборчій кампанії, є колишнім керівником Харківського обласного управління МВС, генерал-лейтенантом міліції, та ще й очолює контрольно-ревізійну комісію Міжнародної громадської організація «Спілка генералів органів внутрішніх справ України».

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані