укр eng
Алогізми виборчої кампанії у ВО№22
73
45

Розгляд справи розпочали о 10:00. Майже одразу після початку розгляд відклали до 12:00, щоб представники відповідача могли ознайомитися із матеріалами.

Позов кандидата Ігоря Рицка спрямований до окружної виборчої комісії округу №22 та дільничних комісій спеціальних виборчих дільниць. № 071104 (Волинський обласний наркологічний диспансер), 071101(Волинська обласна клінічна лікарня), 071097(Волинське обласне територіальне медичне протитуберкульозне об’єднання) та 071096(Волинський обласний онкологічний диспансер) про визнання голосування на них недійсним.

Предметом позову стало те, що на спеціальних дільницях нібито видавали бюлетені для голосування в одномандатному окрузі людям, що не мають прописки на території Луцька. Йдеться, наприклад, про пацієнтів медичних закладів, які в Луцьку перебувають лише на лікуванні.

Волинський окружний адміністративний суд не задовільнив позов кандидата в народні депутати Ігора Рицка щодо рішення кількох дільничних виборчих комісій у Луцьку 30 жовтня. «Суд прийняв рішення на користь ОВК.

Я вважаю, не можна оспорювати рішення суду. Тим більше, суд виносить рішення на свій розсуд. Щодо апеляції я не дам на це відповіді по одній простій причині: якщо перша інстанція вважає, що це правильно, немає підстави дальше боротися з бюрократією», – прокоментував Ігор Рицко.

Підсумовуючи викладене вище:

- програвати треба гідно;

- теза : «Не можна оспорювати рішення суду. Тим більше, суд виносить рішення на свій розсуд». Створює алогізм другій частині твердження: «немає підстави дальше боротися з бюрократією», адже, в такому разі, боротьба в інший спосіб – просто неможлива, хіба використовуючи протизаконні методи (тоді що робити у представницьких органах влади?!!!);

- правова культура населення розпочинається з дотримання політичними елітами закону, а тут ще є над чим працювати.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані