укр eng
Олевська молодь втілювала в життя свій давній задум
144
107

Близько 20 учасників протягом трьох днів на громадських засадах працювали задля спільної мети

Три дні тривали роботи по облаштуванню зони відпочинку на березі річки Уборть в Олевську.

В такий спосіб місцева молодь втілювала в життя давній задум – побудувати інфраструктурні об’єкти та звільнити від сміття територію на якій у літню пору відпочиває велика кількість жителів та гостей міста.

Отримавши відповідні дозвільні документи та залучившись підтримкою небайдужих людей, громадська організація «Креативний загін» разом зі студентами Олевського ПТУ №10 приступили до роботи.

Спільними зусиллями вдалося зібрати десятки кілограм пластику та поліетилену, побудувати та пофарбувати два столики та 4 лавки, облагородити місце для вогнища.

Проте родзинкою заходу стало спорудження дерев’яної альтанки загальною площею понад 12 метрів. Попередньо порадившись з майстрами ПТУ №10, молоді активісти за два дні звели каркас майбутньої споруди. Пізніше в новобудові компактно розмістилися столики та лавки, а згодом з’явився новий дах. Тож майбутнім відпочивальникам буде де сховатися від дощу, а в літню спеку – від палючого сонця.

На думку організатора акції Олександра Ніколайчука, активна робота по залученню молоді до волонтерської діяльності у розвитку малих українських міст може стати відправною точкою зміни життя на краще.

«Сьогодні ми продемонстрували наскільки сильно волонтерство об’єднує людей заради спільної мети, стирає межі між соціальними статусами, віком та професіями.

Хочу висловити подяку представникам Житомирського обласного центру молодіжних ініціатив Андрію Карташову та Володимиру Піньковському за підтримку, в тому числі матеріальну, та можливість безпосередньо долучитися до проекту «Молодь та волонтерство».

Дякуємо директору ДП «Олевське лісове господарство» Сороці Віктору Михайловичу та директору ПТУ №10 Данюку Юрію Михайловичу за забезпечення лісопродукцією та залучення студентської молоді відповідно.

І, звісно, всім активним учасникам, які попри власну зайнятість знайшли час аби особисто прийняти участь в Акції.

Будемо вірити, що наша спільна справа стане прикладом для наслідування, а не об'єктом вандалізму», - додав громадський активіст Ніколайчук Олександр.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані