укр eng
Ялинка як символ нової України
78
36

На Софійській площі столиці встановили новорічну ялинку. Вона вперше за час Незалежності України є живою і цілісною, а не натягненою на залізний "скелет" купою фрагментів дрібніших ялинок або ж маразматично-ракетоподібною "йолкою" часів правління того-чиє-ім'я-не-можна-називати.

Я вважаю це вельми добрим символом. У час, коли осатанілий окупант, увіп'явшись брудними пазурями в Україну, силкується розірвати її на шмаття, ми ставимо високу, красиву і - головне - ЖИВУ ялинку. Під нею бавитимуться дітки. Під нею люди з різних регіонів бажатимуть миру одне одному. Під нею загадуватимуться бажання, що просто зобов'язані будуть здійснитися. Зрештою, під нею хтось неодмінно освідчиться комусь у коханні...

Окрім усього іншого, на прикраси для неї не було використано ані крихти з державних коштів. Волонтери влаштували акцію й назбирали купу чудових іграшок, які й виблискуватимуть на новорічному дереві вже впродовж найближчих чотирьох діб. Чи не чудово?

Я вже писав про те, що попри війну все ж таки потрібно провести у небуття кривавий 2014-й рік і належно зустріти новий. Але тепер я точно знаю, де саме я це робитиму: поруч із живою ялинкою - символом нової України. Такої самої цілісної і такої самої живої, як це святкове дерево.

Чекатиму в Новорічну ніч на вас там.

Приєднуйтеся!

 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані