укр eng
ЖКГ Рівного: Розпорядження ігноруються, «колгосп» продовжується
49
37

Про якість комунальних послуг судіть самі, я просто хочу навести один приклад із того, як відбувається обіцяна реформа житлово-комунального господарства міста.

Володимир Хомко у 2008 році виграв мерські вибори під брендом Господарник, а двома першими пунктами його передвиборчої програми були: «Розпочати широкомасштабне реформування житлово-комунального господарства міста. Створити самодостатні в організаційному і фінансовому плані структури, здатні забезпечити рівнян послугами високої якості, у тому числі з утримання житла, надійної роботи ліфтів, вивозу сміття та прибирання вулиць. Забезпечити прозоре та зрозуміле для мешканців міста формування комунальних тарифів. Люди мають точно знати за що саме вони платять гроші і які конкретно послуги їм будуть надані».

Пройшло 6 років…

Про якість комунальних послуг судіть самі, я просто хочу навести один приклад із того, як відбувається обіцяна реформа житлово-комунального господарства міста.

Згідно з законодавством України кожен будинок має бути самостійною одиницею, мати свій тариф та гроші на нього повинні збиратися та витрачатися окремо. Ніяких більше колгоспів і «загальних котлів». Скільки з конкретного будинку мешканці сплатили «жеку», стільки на цей будинок повинно бути витрачено. Такий принцип має можливість платити тільки за своє, вимагати та контролювати як витрачаються гроші мешканців. Гарантував би прозорість та, врешті створював би умови для підвищення якості послуг. Ну все як в програмі.

В травні 2013 року міський голова навіть видав Розпорядження за номером 331-р, яке передбачало, що по кожному будинку на сайті міської ради має бути Кошторис доходів і витрат. Тобто кожен мешканець, зміг би зайти на сайт і подивитись, скільки гривень жеку (ОСББ чи кооперативу) сплачено, і на які роботи скільки витрачено. Ну і якщо б там була брехня – міг би реагувати. Контроль за виконанням цього розпорядження доручено заступнику міського голови Олексію Хмилецькому.

Коли восени 2014 року я спробував знайти цю інформацію, виявилося що на сайті її немає. Написав запит, дайте, на виконання згаданого Розпорядження відповідну інформацію. Не дали. Бо її попросту немає. Ну порушення, ну не виконуються, ну і що, хтось покараний?

Ніякого реформування ніхто не проводить. Навіть в тій сфері, де Володимир Євгенович, здавалося б, мав би досягнути найбільших успіхів тупий ігнор. Відповідна і якісь послуг, і все інше.

Ще в передвиборчій програмі Володимир Євгенович обіцяв «відродити славу рівненського футболу та спідвею», ну але це після ЖКГ, очевидно…

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані