укр eng
Як київська влада про безпеку мешканців "дбає"...
33
14

Розповім-но я вам, шановне товариство, прикру історію про те, як контактний центр КМДА чудово "реагує" на звернення громадян, а зокрема - дбає про життя й здоров'я людей. Очевидячки, позірне знесення МАФів є межею здатності владоможців щодо благоустрою рідного міста. Приділіть, будь ласочка, кілька хвилин своєї уваги і почитайте показову історію...

Живу я на вулиці Ревуцького, що в Дарницькому районі міста. Просто під моїми вікнами розкинулося чудове місце для відпочинку - озеро "Сонячне", на березі якого також розташовано кілька недешевих розважальних закладів. А оскільки вулиця ця широка і пряма, увечері (особливо по вихідних) розмаїтий контингент полюбляє за кермом своїх автівок улаштовувати тут перегони.

Декілька років тому на Ревуцького намалювали наземний нерегульований перехід через шість (!) смуг...

Нібито зручність, чи не так? Утім, згадаймо про озеро, де сидять веселі компанії, та про горе-"гонщиків". Додайте сюди те, що в темний час доби згадана "зебра" освітлюється хоч і не жахливо, проте об'єктивно не достатньо через усі вищевикладені фактори.

Як результат, наїзд на пішоходів на цій ділянці дороги - явище до того звичне, що ніхто вже цьому не дивується. А, втім, іще в жовтні минулого року я спробував звернутися до контактного центру Київської міської державної адміністрації та вирішити проблему, скажімо так, дипломатичним шляхом.

Сподівався бодай на якусь реакцію. Вірив у якісь мінімальні якісні зміни після Революції Гідності, "здемократичнення" місцевої влади та підняття громадської свідомості в цілому. Натомість отримав досить типову у таких випадках "відписку" од чиновників, котрі за цю ситуацію є відповідальними:

Попри те, що, як видно із останнього скріншоту, я намагався бодай якимось чином переконати чиновників почати діяльність (додайте сюди й те, що звернень, подібних до мого, на ресурсі "1551" чимало), досі не отримав абсолютно жодної відповіді. Підкреслюю: жодної, хай навіть і відписки. Зверніть увагу на дати моїх звернень і, зокрема, останнього, що так і не дістало роз'яснення по суті.

Результат ви можете споглядати на головному зображенні до цього допису. Фото зроблене годину тому. Такі випадки продовжуються...

Звісно, спинятися ніхто не збирається, позаяк Україна починається з тебе самого, з твоєї квартири, будинку, вулиці, району. А тому ми спільно з кількома громадськими активістами готуватимемо підписні листи для мешканців прилеглих до горезвісного переходу будинків, а відтак досягатимемо прямого депутатського звернення. У разі чергової бездіяльності чиновників удамося до акції прямої дії: перекриємо Ревуцького в годину-пік, ходячи по цій "зебрі" туди-сюди.

Я прошу людей, котрі прочитають це, максимально розповсюдити допис, щоби влада, врешті-решт, почула мешканців вулиці Ревуцького, які не перший рік "воюють" за власну безпеку. Заздалегідь дякую всім небайдужим.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані