укр eng
Запрацював сайт громадської Мережі, що прагне очистити Україну від «іржі»
Юрій Чумак 12.01.2017
35
7

«Корупція – іржа, що роз’їдає державу. Ми прагнемо очистити Україну від «іржі»!» – таке гасло обрало для себе громадське об’єднання «Мережа антикорупційних центрів».

Це громадська платформа, засновниками якої стали: Чугуївська правозахисна група, Центр правових та політичних досліджень «ДУМА», Приазовська правозахисна група, а також низка ініціативних груп, громадських активістів і журналістів-розслідувачів.

На сьогоднішній день активісти-антикорупціонери Мережі активно діють у Харківській та Донецькій областях, мають своїх прибічників і на Луганщині.

При цьому вони не тільки відшукують прояви корупції, проводять антикорупційні розслідування, інформують про це громадськість та звертаються до правоохоронних органів, але й готують методичні матеріали – як для волонтерів, що теж бажають діяти на поприщі запобігання корупції, так і для чиновників, аби ті, через свою необізнаність, не потрапляли у ситуації «конфлікту інтересів», що теж кваліфікується як корупційне правопорушення.

А щоб донести інформацію до споживачів, представники Мережі вирішили започаткувати власний Інтернет-ресурс. І от сайт, що з кінця 2016 року працював у тестовому режимі, після новорічних свят вийшов «на планову потужність».

На сайті http://www.anticormereja.info/ можна прочитати новини, аналітику з тематики протидії корупції, ознайомитися з правовими порадами та думками експертів.

Отже, в Україні побільшало ще на один якісний інформаційний ресурс у сфері запобігання корупції. Певні, завдяки цьому поменшає самої «іржі»!

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані