укр eng
Навчальна програма Technology Nation в Пирятині
2
5

Фонд BrainBasket оголосив набір у нові навчальні групи. Усі. хто бажають, можуть пройти безкоштовні курси з програмування. Навчання проходить у форматі змішаного навчання, що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек і партнерських локацій в Україні.

"В Україні з"явився унікальний шанс стати глобальним "інтелектуальним кошиком" (brainbasket), що експортує результати інтелектуальної діяльності наших ІТ-спеціалістів", - розповів "Пирятинській правді" Володимир Люлька, менеджер Фонду BrainBasket.

У квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України та КМДА було прийнято рішення про створення Фонду BrainBasket, який буде займатись розвитком освітнього ринку в ІТ-галузі та зможе дати поштовх освітній екосистемі.

"У нас немає якихось міст, де ми принципово не запускаємо групи в рамках проекту Technology Nation, - розповідає пан Володимир. - Більше того, ми зацікавлені відкривати нові хаби у невеликих містах, зокрема у Пирятині на Полтавщині, адже в обласних центрах сьогодні є немало курсів або освітніх напрямків з вивчення ІТ. Це і виші, і комерційні курси, і співтовариства ІТ-спеціалістів. А от у містах поменше і можливостей у вивченні ІТ менше, тому ми хочемо заповнити цю прогалину".

Оскільки проект фокусується на вивченні основ програмування, ментором можуть стати як практикуючі ІТ-спеціалісти, так і просунуті викладачі вишів та шкіл. Отримавши певні знання та навички, учасники можуть використовувати їх і на місцевому рівні, адже чимало людей зацікавлені у розвитку середовища, де вони живуть, працюють та відпочивають.

Стосовно можливості реалізації спеціалістів за місцем проживання, пан Володимир додав, що середовище та місце не завжди є поняттями географічними. Людина може поїхати з міста, але не змінити звичний ареал. Змінивши напрям діяльності, вона вже не сидить на одному місці, але вже змінює і коло спілкування,і, інколи, інтереси та звички.

Тому змінити себе можна, не виїжджаючи з міста так само, як і не змінитися, виїхавши з нього. Це не просто зміна однієї локації на іншу. Якщо у знаннях та навичках спеціаліста буде потреба у себе, якщо він зможе працювати з іншими людьми, не виїжджаючи з рідного міста, то людина залишиться. Це можна масштабувати і на питання країни.

Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані