укр eng
Інформація про те, як поширювати інформацію
Юрій Чумак 29.07.2017
5
2

29 липня у м. Південне Харківської області відбувся тренінг «Як збирати та поширювати інформацію?».

До участі у правопросвітницькому заході були запрошені громадські активісти та представники органів місцевого самоврядування, вимушені переселенці та волонтери, блогери та фрілансери.

Тренінг включав у себе блоки, присвячені збору та поширенню інформації, основам законодавства про доступ до публічної інформації, тому, як готувати для ЗМІ цікаві матеріали та запобігати при цьому використання мови ворожнечі.

В якості тренера був запрошений експерт Чугуївського правозахисної групи з питань доступу до інформації Юрій Чумак, відомий тим, що в 2006 році виграв суд у президента України стосовно ненадання відповіді на журналістський запит.

«Ми гадали, що все знаємо в питаннях комунікації. Але виявилося, що в XXI столітті інформація про те, як поширювати інформацію, дуже швидко оновлюється. І дійсно, дізналися багато нового, Певна, в будь-якому випадку отримані відомості обов'язково стануть у нагоді учасникам тренінгу», – зазначила громадська активістка Олена Дядченко.

Зауважимо, що захід проводився в рамках ініціативи Чугуївської правозахисної групи «Зміцнення громадянського суспільства, журналістської спільноти та інтеграція внутрішньо переміщених осіб на території Харківської області» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані