укр eng
Завдяки комунікації будуємо взаєморозуміння в громаді
Юрій Чумак 14.12.2017
7
6

Успішний розвиток спілкування в громадах можливий лише в тому випадку, якщо між його учасниками існує взаєморозуміння. Те, якою мірою люди сприймають і розуміють інших, а через них – і самих себе, здебільшого визначає і сам процес спілкування, і стосунки, які складаються між різними особистостями та інституціями, і способи взаємодії.

 

Тому налагодження дієвої комунікації в громадах є важливою складовою підвищення ефективності діяльності як органів місцевого самоврядування, так і структур громадянського суспільства на місцевому рівні.

 

Задля цього в Чугуєві Харківської області 13 грудня відбувся тренінг для громадських активістів (активісток), депутатів місцевих рад з теми «Альтернативи в комунікації. Побудова взаєморозуміння в спільнотах».

 

Тренером заходу виступив Юрій Чумак – голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», член правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України, колишній регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини по Харківській області.

 

Означений тренінг став першим із цілої низки правоосвітніх заходів, спрямованих на правову просвіту мешканців Чугуївщини.

 

Зазначимо, що навчання проведено за ініціативи Чугуївської правозахисної групи «Центр посилення правових можливостей місцевих територіальних громад Печенізького, Чугуївського районів Харківської області та Станично-Луганського району Луганської області», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані