укр eng
У дитячому табору дізнались, як з правоохоронцями спілкуватись
Юрій Чумак 21.07.2018
7
4

20 липня 2018 року вихованці позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Ялинка» Валківського району Харківської області мали змогу переглянути мультфільми «Ти і поліція».

З юнаками та дівчатами зустрівся очільник Харківського обласного осередку Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціації УМДПЛ), голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» Юрій Чумак.

Він зауважив, що правоохоронці несуть важливу державницьку функцію, адже захищають громадян від протиправних посягань та злочинів. Проте іноді поліцейські порушують права громадян.

Що робити в подібних обставинах, повідали герої мультфільму «Ти і поліція», який є унікальним правоосвітнім інструментом, розробленим Асоціацією УМДПЛ спільно зі студією Real Stories Production.

З анімаційної стрічки підлітки дізналися, як правильно себе поводити в ситуаціях, представлених в мультсеріалі: «Пред’явіть документи і виверніть кишені» та «Відчиніть – поліція!».

Наприкінці заходу відбулося жваве обговорення. Дмитро Миронов, один із юних глядачів, зауважив, що такий мультфільм є дуже пізнавальним, адже в яскравій та доступній формі оповідає про дуже важливу проблематику.

 

Ю. Чумак порадив дітям і підліткам бути допитливими та подивитися всі серії анімаційної стрічки на сайті Асоціації УМДПЛ: http://umdpl.info/knowyourrights/animatsijni-filmy/

Категорії: Медіа-освіта, Блогосфера Теги:
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані