укр eng
Профіль користувача
Руслан Поїденчук

Психолог. Керівник ГО "ЛітТерра" (Пирятин, Полтавська область).

 

Записи користувача
Угода про взаєморозуміння і співпрацю передбачає нові підходи у сфері ресоціалізації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі.
Фонд BrainBasket оголосив набір у нові навчальні групи в Пирятині. Усі, хто бажають, можуть пройти безкоштовні курси з програмування.
Прем'єра стрічки "Наївне малярство Михайла Онацька"
Кинули, як собакам, по 500 грн і відправили у відпустку на 10 днів.
Життєво необхідне обладнання - на Пирятинщині
Благодійний ярмарок на підтримку пирятинських військових відбувся 15.03.2015р.
Співпраця між органами соціального захисту та громадськими організаціями щодо надання необхідної допомоги переселенцям налагоджується.
"Не залишимо наших воїнів наодинці з війною!"
Про відповідальність, історичну пам'ять і нову Україну на річницю Революції гідності та Голодомору говорили пирятинські волонтери і письменники.
Розпочато кримінальне провадження через підкуп виборців. Пирятинщина неповторна після виборів. Вона здатна дивувати навіть тоді, коли дивувати вже не варто. Від несподіванок віднині тільки зайвий клопіт, стрес і розлад нервів.
Питання фінансування різнобічних проектів з обласного та районного бюджетів перетворює громадські організації на заручників.
Коли одні пирятинці збирають кошти для нашої армії, та самі приймають участь в АТО, інші - воюють на боці російських диверсантів.
Розглядається справа про пам"ять і совість.
Чи вбивають слова?
2014-05-27 08:19:00
Чи вбивають слова? Слоган "Words kill wars" рекламної компанії "Ogilvy&Mather" - супроти "калашникова".
Книжка "Не згасни, свічко пам'яті" пирятинської дослідниці та поетеси Лариси Ковалівської перетворилась на справжній орієнтир для багатьох притомних громадян, зголоднілих читачів та місцевих письменників, які свідомо не залишились на узбіччі сучасної карколомної історії.