укр eng
Профіль користувача
Круглашова Наталі

психолог, тренер, медіа експерт

Записи користувача
Сила інерції
2014-10-16 13:02:00
Намагаючись не захлинутись в океані «джинси», який вихлюпнули на читачів учасники парламентської кампанії 2014, пробую «відділити зерна від полови». І перли таки є! Спроби кандидатів-мажоритарників висловитись самостійно, а не штампами політтехнологів виглядає іноді доволі дивно. Складається враження, що більшість учасників перегонів не розуміє нових законодавчих умов та політичних реалій, які склались після «революції гідності».
Праві ті, хто ототожнюють суть політичних технологій і політичної журналістики. У всякому разі, в чернівецьких реаліях виміри аналітики давно зсунулись на маргінес і перейшли в розряд інтелектуальної археології. Тож не дивно, що частина журналістів, керуючись Марксовим закликом, не описують дійсність, а конструюють її – іноді навіть відверто в цьому зізнаючись. Пересічні медійники виступають у ролі партійних агітаторів, проникливіші – в ролі політтехнологів, а найамбітніші приміряють шати самих політиків.
Дневной Дозор 1:0
2014-01-02 20:28:00
У 2013 р. чернівецькі ЗМІ зазнали стільки потрясінь і переворотів, скільки не бачили декілька років поспіль. Рік, що минає, вочевидь, став кульмінаційним у площині поляризації регіональних ЗМІ за критеріями політичних уподобань, тематики і стилю подачі новин, висвітлення або замовчування суспільноважливої інформації – але не меншою мірою його можна характеризувати і як рік, що став вирішальним у порушенні традиційного медіа-монополізму. Стало зрозуміло, що нові гравці на інформаційному ринку – постійні і залишаться на ньому надовго, тоді як старим медіа – серед них і тим, що готові модернізуватись – уже довелось посунутись і звільнити місце новачкам.
Міжнародний форум румунських журналістів – організація, що захищає права румунських журналістів зарубіжжя – засуджує рішення Національної Радіокомпанії України про передачу Румуномовної редакції Всесвітньої служби радіомовлення України під керівництво Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії, а також про можливе її об’єднання з місцевою румуномовною редакцією. Із відповідною заявою звернувся до урядів України та Румунії президент МФРЖ Ромео КОУЦЬ.
Національна Радіокомпанія України прийняла рішення про передачу Румуномовної редакції Всесвітньої служби радіомовлення України (яка де-юре знаходиться у Києві, а де-факто у Чернівцях) під керівництво Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії, а також про можливе її об’єднання з місцевою румуномовною редакцією. Відповідне рішення було направлене керівником НРКУ Тарасом АВРАХОВИМ до Державного комітету телебачення і радіомовлення України.
Регіонали звертаються до свого однопартійця, секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина з пропозицією накласти на проголосоване рішення вето.
Святослав Вишинський відомий у журналістській та блогерській спільнотах своїми «наступами» та критикою регіональних засобів масової інформації запропонував усім виданням друкувати замовні публікації з відповідною позначкою – «реклама».
Ця публікація в блозі місцевого політика Віктора Довганича викликала в Чернівцях справжній "Довганичгейт".
Останніми днями у ЗМІ з’явилась інформація про припинення продажу квитків на поїзд Чернівці-Київ. Подейкують, що тепер до Києва можна буде дістатись тільки через Львів або Івано-Франківськ.