укр eng
Профіль користувача
Леся Ярошенко

Комітет "Рівність можливостей" / Асоціація "Спільний простір",

координатор медіа-проектів

Кандидат наук із соціальних комунікацій

Записи користувача
Як Україна відзначає Всесвітній день передчасно народженої дитини (17 листопада)? Чому в одних містах родичі здають кров для породіль примусово (або й купують довідки донорів), а в інших – роблять це добровільно і з задоволенням? Наскільки мляво ЗМІ висвітлюють тематику донорства крові на 3-му році війни? Які проблеми служби крові залишаються замовчаними?
Хаотичні вимикання струму по країні тривають. А що ми тим часом бачимо на сайті Міненерго? Це навіть не послання з іншої планети...
Закони "про диктатуру" в друкованому вигляді розкуповують, як гарячі пиріжки.
Україна не спить
2013-12-11 10:26:00
Не сплять мітингарі. Не сплять силовики. Пильнують журналісти, медики, ченці, політики і просто тисячі людей, яким зранку йти на роботу, глядіти дітей, господарство. А вони не відпочивають, тому що «могутня купка», якій довірили керувати державою, боїться світла.
Всесильний фотосток і фотошоп легко перетворює грецького студента 2009 р. на українського учасника заворушень 2013.
Перша людина, яка за десять днів з телеекрана зрозуміло пояснила, навіщо виходити на Євромайдан і що там робити - це Руслана Лижичко вчора в "ТСН. Підсумки".
Подейкують, що за відмову підписувати угоду про асоціацію з ЄС північні сусіди заплатили нашим очільникам 20 мільярдів доларів.
Продаж журналу "Корреспондент", звільнення журналістів "Корра" і "Forbes" і нове репортерське амплуа скандально відомого Вадима Тітушка, відеоролик про "загарбників України" Кокса і Квасьнєвського у програмі "Абзац" на Новому каналі. Чи не забагато трагіфарсу в журналістиці упродовж одного тижня?
Нині журналістами мають право називатися ведучі, кореспонденти, оглядачі, редактори, члени редакцій та редакційних колегій. Оператори фото, відео й монтажу в державному класифікаторі професій прирівняні до «складальників машин».
Спробу радіо "Ера FM" озброїти своїх слухачів знаннями про закони і права можна привітати. Однак поки що подання інформації нагадує урок математики, на якому вголос зачитують табличку множення і складні формули, не пояснюючи, як їх застосувати в житті.