укр eng
Профіль користувача
Стельмах Оксана

редактор інформ-агенції "Чернігівський монітор"

Записи користувача
Під такою назвою 16 вересня у прес-центрі «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» відбулося експертне обговорення.
Скандальні проміжні вибори народного депутата 26 липня 2015 року у 205 виборчому окрузі в місті Чернігові завершилися прогнозовано. Адже ще в жодному випадку на проміжних виборах в Україні не перемагав опозиційний до чинної владі кандидат.
У серпні фактично стартувала кампанія місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Багато хто розуміє, що сам не може, але з ким і як йти?
26 серпня у прес-центрі "Місцеві вибори-2015. Чернігівщина" відбулося експертне обговорення "Суспільно-політична ситуація на Чернігівщині на початку виборчої кампанії".
В розпорядженні чернігіського сайту ПіК опинився цікавий документ, а саме «Розпорядження про призначення керівників окружних виборчих штабів кандидата в президенти Юлії Тимошенко Чернігівської області».
Соціологічне дослідження «Політичні уподобання мешканців Чернігова» проводилося 22-24 березня 2014 року Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень на замовлення телеканалу "Дитинець".
22 січня 2014 року декілька сотень чернігівців зібралися на мітинг до Дня Соборності України та вшанувати пам'ять загиблих на вулиці Грушевського в Києві.
У Чернігові журналісти та представники громадських організацій підписали звернення з вимогою скасувати пакет законів, прийнятих Верховною Радою України 16 січня
Чергова президія чернігівської обласної ради була доволі цікавою.
24 листопада опівдні у сквері Попудренка зібралися чернігівці на підтримку Євромайдану.
Зранку 21 листопада активісти партійної організації, прийшовши на роботу, побачили, що в офісі розбиті вікна