укр eng
Профіль користувача
Юрій Кресак

 Експерт-аналітик в галузі виборчого права та зв’язків з громадськістю

Записи користувача
Оновний закон – не закон для партії влади… І тому, теза, що Партія регіонів порушує Конституцію може тлумачитися адептами цієї політичної сили як екстремізм…
Перед новорічними святами у родині активіста Луцького Євромайдану – Володимира Пащенка додалося клопотів: перевіряючи органи вирішили розібратися з господарчою діяльністю підприємця…
Дивлячись телеканали, чиї офіси знаходяться в Україні, розумієш, що російське інформаційно-технологічне зомбування, сягнуло свого апогею…
Ейфорія Майдану не може буде оцінена як однозначний негатив або позитив, - це поступ свідомості багатьох громадян, і, насамперед, – молоді.
З таким гаслом 26 грудня, відбулося пікетування лучанами будівлі УМВС у Волинській області. Громадськість обурена звірячим побиттям журналістки Тетяни Чорновол.
Луцький міськрайонний суд ухвалив застосувати до активного учасника Луцького Євромайдану - Ігоря Гузя «запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 60 днів з забороною залишати цілодобово приміщення»
Днями, волинські інтернет-видання поповнилися ще одним прикладом маніпулятивних технологій мета якого – звичайна дискредитація політичних опонентів.
Луцька міськарада прийняла звернення до прокурора Волинської області Андрія Параки та начальника УМВС у Волинській області Олександра Терещука
Громадську діячку підозрюють у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч.2 ст. 296 КК України (хуліганство, скоєне групою осіб), а саме пошкодження портретів Януковича, винесених з Волинської обласної ради під час пікетування.
У прокуратурі міста Луцька вважають, що Луцька міська рада не мала права приймати рішення, згідно з яким біля Луцької мерії підняли прапор ЄС, а на в’їздах в місто розмістили символіку Євросоюзу.
В інтернеті опублікували "темники" для владних спікерів, які регулярно коментують події в Україні.
Волинські медіа, співвласником яких є місцеві представницькі органи – ради, просто зобов’язані доносити нові порухи влади у контексті геополітичного вибору держави: Митий союз чи ЕС. Друковані матеріали на цю тему, засвідчують відсутність чіткого державницького вектору в українському політикумі.