укр eng
Профіль користувача
Юрій Чумак

Громадський діяч та журналіст

Записи користувача
Напередодні 8 Березня харків’яни мали змогу подивитися фільм не про «милих-тендітних-красивих», а про відважну документалістку, що відправилася на війну. Пересувний кіноклуб медіа-просвіти «ДУМАй!» разом із «Карітас Харків» провели показ однієї з найкращих документальних стрічок, присвячених сучасній Україні – «Аліса в країні війни».
У Чугуєві Харківської області 13 грудня відбувся тренінг для громадських активістів (активісток), депутатів місцевих рад з теми «Альтернативи в комунікації. Побудова взаєморозуміння в спільнотах».
До Міжнародного дня миру правозахисники організували у Харкові дискусію на тему «Чи потрібно говорити про мир після війни?».
Значний акцент було зроблено саме на питаннях, як вирізняти «мову ворожнечі» та як запобігати її використанню.
29 липня у м. Південне Харківської області відбувся тренінг «Як збирати та поширювати інформацію?».
Цього, в першу чергу, чекають від працівників поліції мешканці Чугуєва, Чугуївського та Печенізького районів Харківської області, що взяли участь в опитуванні, проведеному Чугуївською правозахисною групою.
На сайті http://www.anticormereja.info/ можна прочитати новини, аналітику з тематики протидії корупції, ознайомитися з правовими порадами та думками експертів.
Дозволю собі себе процитувати.
Це слідує з відповіді Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на запит Чугуївської правозахисної групи.
Регулярний випуск газети став можливим завдяки тому, що ЧПГ з квітня 2016 року реалізується проект «Центр забезпечення внутрішньо переміщених осіб правовою інформацією».
Cистемного підходу у діяльності з допомоги внутрішньо переміщеним особам на Харківщині не спостерігається, оскільки, на жаль, на сьогоднішній день відповідної Програми на обласному рівні ані розроблено, ані впроваджено.
27 січня 2016 року на базі Чугуївської правозахисної групи відбулася прес-конференція, присвячена завершенню реалізації на Харківщині проекту, спрямованого на організацію діалогів за участі вимушених переселенців, громадських активістів, представників роботодавців і місцевої влади та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад.
24 грудня 2015 р. у Харківському обласному військовому комісаріаті відбувся правоосвітній захід для військовослужбовців.
22 грудня до дитячого містечка «Отрадное», яким опікується Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги», завітало документальне кіно про права людини.
27 листопада 2015 року в Чугуєві відбувся семінар для партнерів з волонтерських організацій, що працюють з вимушеними переселенцями «Організація показів Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA в Харківської області».