укр eng
Профіль користувача
Юрій Чумак

Громадський діяч та журналіст

Записи користувача
Це слідує з відповіді Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на запит Чугуївської правозахисної групи.
Регулярний випуск газети став можливим завдяки тому, що ЧПГ з квітня 2016 року реалізується проект «Центр забезпечення внутрішньо переміщених осіб правовою інформацією».
Cистемного підходу у діяльності з допомоги внутрішньо переміщеним особам на Харківщині не спостерігається, оскільки, на жаль, на сьогоднішній день відповідної Програми на обласному рівні ані розроблено, ані впроваджено.
27 січня 2016 року на базі Чугуївської правозахисної групи відбулася прес-конференція, присвячена завершенню реалізації на Харківщині проекту, спрямованого на організацію діалогів за участі вимушених переселенців, громадських активістів, представників роботодавців і місцевої влади та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад.
24 грудня 2015 р. у Харківському обласному військовому комісаріаті відбувся правоосвітній захід для військовослужбовців.
22 грудня до дитячого містечка «Отрадное», яким опікується Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги», завітало документальне кіно про права людини.
27 листопада 2015 року в Чугуєві відбувся семінар для партнерів з волонтерських організацій, що працюють з вимушеними переселенцями «Організація показів Мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA в Харківської області».
Двічі вразливі
2015-11-15 22:10:00
Вимушеним переселенцям, що живуть з ВІЛ, на Харківщині надають правову допомогу.
Правозахисниками було здійснено моніторинг державних закупівель деяких відділів освіти, які розташовані на території Харківської області, зокрема на предмет дотримання ними вимог ЗУ «Про здійснення державних закупівель» та проведення відповідних процедур закупівель у визначених Законом випадках.
Про це свідчать дані анкетування, проведеного Чугуївською правозахисною групою.
Для того, щоб селяни на місцях мали можливість реалізувати своє право на землю, необхідно, щоб і службовці були обізнаними в нововведеннях у законодавстві, ділилися практичним досвідом вирішення складних земельних питань, що виникають у повсякденній діяльності.
Демарш незгодних
2015-05-20 19:37:00
Держава Україна, в особі безпосередньо НКРЕКП, замість того, щоб займатися розбудовою економіки країни, всі свої прорахунки в економіці перекладає на плечі простих громадян своєї країни, зазіхає на їх і так мізерну заробітну плату та пенсію, навіть у майбутньому.
На жилому будинку у доступному для мешканців місці повинен вивішуватися список диспетчерських служб та інших відповідних організацій з зазначенням їхніх назв, адрес і номерів телефонів. У Чугуєві відтепер - вивішується.
25 листопада у сел. Кочеток Чугуївського району Харківської області відбулися кінопокази документальних фільмів ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Який би браузер не відкрив користувач Інтернету зі свого комп’ютера, десь протягом хвилини, в повноекранному режимі на нього дивиться кандидат у депутати по виборчому округу №169 (м. Харків) Денисюк Станіслав Федорович.