укр eng
Профіль користувача
Юрій Чумак

Громадський діяч та журналіст

Записи користувача
19 жовтня 2014 р. було здійснено напад на Віталія Косовського, який є кандидатом у народні депутати по 176 виборчому округу.
16 жовтня у Харкові відбуватиметься розгляд спільного позову кандидатів у народні депутати по 171 округу Черняка І.Ю. і Чуйко І.В. до телекомпанії «Тоніс-Центр» (бренд «7 канал») про тимчасове (до 26.10.2014 р.) зупинення дії ліцензії на мовлення каналу за грубі порушення порядку розміщення передвиборчої агітації.
Асоціація «Спільний простір» та Комітет «Рівність можливостей» проводять системний моніторинг висвітлення у ЗМІ парламентських виборів. З результатами спостереження на Харківщині за вересень 2014 р. громадські монітори поділилися на прес-конференції, що відбулася 3 жовтня 2014 р.
Якщо подивитися новини «Харьковских известий», що виходять на міському, підконтрольному харківському мерові, «7 каналі», то з’ясується, що ледь не всі сюжети присвячені суб’єктам виборчих перегонів – кандидатам у нардепи – мажоритарникам.
У соціальних мережах з’явилися повідомлення про те, що у Харкові здійснюється підкуп виборців через благодійний фонд Володимира Скоробагача «Допоможи близькому».
Народний депутат України, член депутатської групи «За мир і стабільність», колишній «регіонал» харків’янин Анатолій Денисенко до своєї майбутньої виборчої кампанії готується «не без креативу», використовуючи дитячу тягу до всіляких конкурсів.
12 вересня 2014 р. у Харкові відбулася презентація книги відомого польського економіста, автора «шокової терапії», після якої Польща продемонструвала значне зростання економіки – Лєшека Бальцеровича.
По накатаній: створюється фонд, куди під адміністративним тиском акумулюються зібрані з підприємців округу кошти, на які добренький нардеп «вирішує» проблеми своїх виборців.
Чому сучасні «ополченці» чи просто терористи з так званої «ДНР» вирішили провести в Донецьку 24 серпня (у День незалежності України!) парад ненависті, піддавши приниженню кількадесят українських військовополонених-заручників.
У місті Чугуєві Харківської області влаштували святкування Дня незалежності України зусиллями громади.
У центрі «самого синього» округу в Україні – місті Чугуєві Харківської області – на проміжних виборах до міськради депутатом обраний правозахисник.
Дехто, діючи за принципом: «Чим гірше в Україні, тим краще», спекулюють на існуючій проблематиці та, розпускаючи чутки й плітки, роздмухують конфліктні ситуації.
Минулого тижня місцеві газети Харківщини раптом «прорвало» на «джинсу» на користь кандидата у Президенти Тігіпка. Одночасно ледь не у всіх «районках» вийшли матеріали фактично з однаковим текстом, але під різними назвами («Восток – дело тонкое», «Навстречу Востоку», «Как успокоить Юго-Восток» тощо) та підписані різними «авторами».
Зараз гостро необхідні кардинальні перетворення в суспільно-політичному житті держави і в соціально-економічній сфері.
Треба підходити до того, що тільки завдяки переговорам, тільки завдяки пошуку компромісних рішень можна домогтися того, щоб Україна залишилася Україною.