укр eng
Профіль користувача
Юрій Чумак

Громадський діяч та журналіст

Записи користувача
По накатаній: створюється фонд, куди під адміністративним тиском акумулюються зібрані з підприємців округу кошти, на які добренький нардеп «вирішує» проблеми своїх виборців.
Чому сучасні «ополченці» чи просто терористи з так званої «ДНР» вирішили провести в Донецьку 24 серпня (у День незалежності України!) парад ненависті, піддавши приниженню кількадесят українських військовополонених-заручників.
У місті Чугуєві Харківської області влаштували святкування Дня незалежності України зусиллями громади.
У центрі «самого синього» округу в Україні – місті Чугуєві Харківської області – на проміжних виборах до міськради депутатом обраний правозахисник.
Дехто, діючи за принципом: «Чим гірше в Україні, тим краще», спекулюють на існуючій проблематиці та, розпускаючи чутки й плітки, роздмухують конфліктні ситуації.
Минулого тижня місцеві газети Харківщини раптом «прорвало» на «джинсу» на користь кандидата у Президенти Тігіпка. Одночасно ледь не у всіх «районках» вийшли матеріали фактично з однаковим текстом, але під різними назвами («Восток – дело тонкое», «Навстречу Востоку», «Как успокоить Юго-Восток» тощо) та підписані різними «авторами».
Зараз гостро необхідні кардинальні перетворення в суспільно-політичному житті держави і в соціально-економічній сфері.
Треба підходити до того, що тільки завдяки переговорам, тільки завдяки пошуку компромісних рішень можна домогтися того, щоб Україна залишилася Україною.
26 грудня 2013 р. відбулося освячення та встановлення купола на новоявленому храмі Святого Предтечі хрестителя Іоанна у с. Базаліївка. Вирішити питання з приміщенням допомогли правозахисники.
Планов было громадье и, заручившись обещаниями о поддержке со стороны чиновников, мы были уверены, что сможем реализовать все свои задумки в жизнь. Но...
У Москві запропонували увічнити пам’ять про розгін київських демонстрацій, назвавши вулицю в центрі російської столиці «імені подвигу підрозділу «Беркут».
Більшість присутніх висловилися на підтримку звернення Асоціації УМДПЛ щодо засудження насильницьких дій працівників міліції спеціального призначення «Беркут» на Майдані Незалежності в ніч з 29 на 30 листопада.
Запрет на проведение массовых мероприятий на территории Харькова в связи с ростом заболеваемости ОРВИ находится вне полномочий городского головы.
Початковий штраф у майже 49 грн., встановлений управлінням Пенсійного фонду України, незабаром «доріс» до більш ніж 115 тис. грн. От так би зростала й українська економіка за часів "покращення"!