укр eng
Профіль користувача
Юрій Чумак

Громадський діяч та журналіст

Записи користувача
Треба підходити до того, що тільки завдяки переговорам, тільки завдяки пошуку компромісних рішень можна домогтися того, щоб Україна залишилася Україною.
26 грудня 2013 р. відбулося освячення та встановлення купола на новоявленому храмі Святого Предтечі хрестителя Іоанна у с. Базаліївка. Вирішити питання з приміщенням допомогли правозахисники.
Планов было громадье и, заручившись обещаниями о поддержке со стороны чиновников, мы были уверены, что сможем реализовать все свои задумки в жизнь. Но...
У Москві запропонували увічнити пам’ять про розгін київських демонстрацій, назвавши вулицю в центрі російської столиці «імені подвигу підрозділу «Беркут».
Більшість присутніх висловилися на підтримку звернення Асоціації УМДПЛ щодо засудження насильницьких дій працівників міліції спеціального призначення «Беркут» на Майдані Незалежності в ніч з 29 на 30 листопада.
Запрет на проведение массовых мероприятий на территории Харькова в связи с ростом заболеваемости ОРВИ находится вне полномочий городского головы.
Початковий штраф у майже 49 грн., встановлений управлінням Пенсійного фонду України, незабаром «доріс» до більш ніж 115 тис. грн. От так би зростала й українська економіка за часів "покращення"!