укр eng
Профіль користувача
Святослав Дубов

керівник інформаційного відділу Рівненськогої обласної громадської організації "Комітет виборців України"

Записи користувача
50 гривень на поповнення рахунку мобільного номера за поширення агітаційного повідомлення пропонують адміністратори групи «ЖИТИ ПО-НОВОМУ - Молодь Рівненщини «ЗА!» в соціальній мережі «Вконтакте».
Сьогодні в Рівному представники РОГО «Комітет виборців України» поширювали правопросвітницькі буклети про способи перевірки даних у списках виборців та про можливості голосування за місцем перебування, а не за «пропискою».
З інформаційним бюлетенем під назвою «Тільки факти», в якому розміщені матеріали з «чорним» піаром проти кандидата в Президенти України Петра Порошенка, мають можливість ознайомитися мешканці Рівного. Про це Рівненський КВУ повідомили виборці, котрі почали виявляти його в своїх поштових скриньках 30 квітня та 1-2 травня.
Попри складну суспільно-політичну ситуацію в окремих регіонах держави, вибори Президента України 25 травня повинні відбутися без зриву. Таку думку висловив генеральний директор Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Олександр Черненко під час прес-конференції в Рівному 30 квітня.
Через місяць в Україні відбудуться позачергові вибори Президента України. Громадяни обиратимуть Главу держави на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Ці вибори проводитимуться згідно із Законом «Про вибори Президента України», до якого було внесено низку змін і доповнень. Тож про найважливіші з них для виборців ітиметься в цій статті.
17 квітня на Рівненщині пройшов перший пробний запуск системи он-лайн консультування мешканців області через Skype. Першими в області, хто скористався новими можливостями дистанційного юридичного консультаційного сервісу, стали мешканці сіл і селищ Рівненського, Млинівського і Сарненського районів.
Центральна виборча комісія своєю Постановою №268 від 14.04.2014 сформувала та оприлюднила склади окружних виборчих комісій України на позачергових виборах Президента України, в тому числі і на Рівненщині.
З березня 2014 року в Україні впроваджується масштабний проект, який спрямований на сприяння проведенню прозорих, чесних та інклюзивних виборів Президента України і подолання негативних правових наслідків останніх суспільно-політичних подій у державі.
9 квітня в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки презентували результати напрацювань проекту «Покращення доступу жителів малих громад до правової допомоги через використання новітніх технологій та залучення ресурсів органів влади».
Громадські активісти напрацювали шляхи вирішення низки актуальних проблем регіону під час Громадського форуму Рівненщини, який відбувся 29 березня 2014 року в Рівному. Результати цих напрацювань учасники Форуму презентували 1 квітня на прес-конференції в приміщенні Рівненської ОДА.
Сьогодні громадські активісти Рівного подали апеляцію на рішення Рівненського окружного адміністративного суду, який 24 грудня цього року заборонив проводити мирні протестні акції біля обласного управління МВС, міського відділу МВС та управління по боротьбі з організованою злочинністю в Рівненській області.
Громадські активісти Рівного подали апеляцію на рішення судді Рівненського окружного адміністративного суду Оксани Дудар, яка в ніч з 20 на 21 грудня цього року заборонила безстрокову мирну акцію протесту із встановленням наметового містечка в Рівному під стінами облдержадміністрації.
Європейський Суд з прав людини прийняв до розгляду заяву мешканки Здолбунівського району Рівненської області, яка більше 10 років намагалася довести в різних інстанціях в Україні своє право мати статус члена сім’ї загиблого військовослужбовця.
Мешканці Рівненщини все частіше починають використовувати адміністративне судочинство як реальний інструмент для відстоювання своїх прав, порушених органами влади чи їх відповідальними особами. Такі висновки зробили представники РОГО «Комітет виборців України», які 24 грудня в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки презентували проміжні результати проекту «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».
Показом скандальної стрічки «Відкритий доступ» на майдані Незалежності в Рівному завершився Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, який вперше за свою десятирічну історію завітав на Рівненщину і тривав з 10 по 20 грудня цього року.