укр eng
Профіль користувача
Святослав Дубов

керівник інформаційного відділу Рівненськогої обласної громадської організації "Комітет виборців України"

Записи користувача
Сьогодні громадські активісти Рівного подали апеляцію на рішення Рівненського окружного адміністративного суду, який 24 грудня цього року заборонив проводити мирні протестні акції біля обласного управління МВС, міського відділу МВС та управління по боротьбі з організованою злочинністю в Рівненській області.
Громадські активісти Рівного подали апеляцію на рішення судді Рівненського окружного адміністративного суду Оксани Дудар, яка в ніч з 20 на 21 грудня цього року заборонила безстрокову мирну акцію протесту із встановленням наметового містечка в Рівному під стінами облдержадміністрації.
Європейський Суд з прав людини прийняв до розгляду заяву мешканки Здолбунівського району Рівненської області, яка більше 10 років намагалася довести в різних інстанціях в Україні своє право мати статус члена сім’ї загиблого військовослужбовця.
Мешканці Рівненщини все частіше починають використовувати адміністративне судочинство як реальний інструмент для відстоювання своїх прав, порушених органами влади чи їх відповідальними особами. Такі висновки зробили представники РОГО «Комітет виборців України», які 24 грудня в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки презентували проміжні результати проекту «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».
Показом скандальної стрічки «Відкритий доступ» на майдані Незалежності в Рівному завершився Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, який вперше за свою десятирічну історію завітав на Рівненщину і тривав з 10 по 20 грудня цього року.
Мешканка Рівного, котра працює вихователем у КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини», в суді довела, що керівник комунального закладу безпідставно застосував до неї дисциплінарне стягнення за вчинок, який вона не робила.
Ув’язнені трьох пенітенціарних установ Рівненщини переглянули фільми Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який, до слова, вперше за свою історію проходить в області.
11 грудня 2013 року в готелі «Мир» у Рівному відбулася презентація Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який вперше за свою 10-річну історію проводитиметься на Рівненщині. А після цього ввечері на майдані Незалежності рівняни переглянули стрічку про силовий розгін мирних мітингувальників у Білорусі, який стався в 2010 році і котрий багато в чому нагадує події останніх двох тижнів в Україні.
У виконкомі Сарненської міської ради вже не вимагатимуть довідок про відсутність заборгованості з комунальних послуг від громадян, які хочуть приватизувати займане житло. Принаймні офіційно.
Українці з часів незалежності вже неодноразово доводили, що хочуть жити в правовій країні, де забезпечення дотримання прав кожної людини є обов’язком влади. Право на мирні протести є одним із основоположних у демократичному суспільстві та гарантоване як Конституцією України, так і Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, під якою стоїть підпис і нашої держави.
Більш ніж півтора року відстоювала своє законне місце для проживання в гуртожитку КП «Рівнеелектроавтотранс» пенсіонерка з Рівного, якого її всілякими методами намагалася позбавити тодішня адміністрація підприємства. Для цього їй довелося подати позов до суду, який у результаті став на бік жінки.
Мешканка Рівного в суді довела, що управління соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради неправомірно відмовило їй у наданні допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Тож тепер згідно з рішенням суду чиновники мають призначити їй відповідну державну соцдопомогу.