укр eng
Профіль користувача
Святослав Дубов

керівник інформаційного відділу Рівненськогої обласної громадської організації "Комітет виборців України"

Записи користувача
Мешканка Рівного, котра працює вихователем у КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини», в суді довела, що керівник комунального закладу безпідставно застосував до неї дисциплінарне стягнення за вчинок, який вона не робила.
Ув’язнені трьох пенітенціарних установ Рівненщини переглянули фільми Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який, до слова, вперше за свою історію проходить в області.
11 грудня 2013 року в готелі «Мир» у Рівному відбулася презентація Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який вперше за свою 10-річну історію проводитиметься на Рівненщині. А після цього ввечері на майдані Незалежності рівняни переглянули стрічку про силовий розгін мирних мітингувальників у Білорусі, який стався в 2010 році і котрий багато в чому нагадує події останніх двох тижнів в Україні.
У виконкомі Сарненської міської ради вже не вимагатимуть довідок про відсутність заборгованості з комунальних послуг від громадян, які хочуть приватизувати займане житло. Принаймні офіційно.
Українці з часів незалежності вже неодноразово доводили, що хочуть жити в правовій країні, де забезпечення дотримання прав кожної людини є обов’язком влади. Право на мирні протести є одним із основоположних у демократичному суспільстві та гарантоване як Конституцією України, так і Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, під якою стоїть підпис і нашої держави.
Більш ніж півтора року відстоювала своє законне місце для проживання в гуртожитку КП «Рівнеелектроавтотранс» пенсіонерка з Рівного, якого її всілякими методами намагалася позбавити тодішня адміністрація підприємства. Для цього їй довелося подати позов до суду, який у результаті став на бік жінки.
Мешканка Рівного в суді довела, що управління соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради неправомірно відмовило їй у наданні допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Тож тепер згідно з рішенням суду чиновники мають призначити їй відповідну державну соцдопомогу.