укр eng
Пошук по категорiї: Блогосфера X
Незважаючи на постійно зростаючу в суспільстві потребу в людях комунікабельних, школа з існуючим у ній набором форм і методів навчання, на жаль, не завжди здатна сприяти формуванню комунікативних умінь. Велике значення у тренінговій роботі зі старшокласниками набувають психологічні ігри, вправи, що дають можливість підліткам спочатку «прожити» ситуації, а потім самостійно зробити висновки.
Категорії: Блогосфера, Медіа-освіта Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
12 лютого у м. Чугуєві Харківської області відбувся семінар з розбудови ефективної взаємодії між військовими та громадою.
Категорії: Замовчані події, Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Дозволити програмі змінити вашу свідомість? Над цим питанням розмірковували глядачі та учасники заходів у рамках 16-ого Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Він проходив у Рівненській області з 19 листопада по 16 грудня.
Коментарі (0) | Читати далі...
4 березня 2019 року у м. Чугуєві Харківської області відбувся тренінг з ефективної взаємодії поліції та громадськості.
Категорії: Моніторинг новин, Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Десятки новостворених громадських організацій, реалізованих проектів та понад півсотні тренінгів: Для чого працює Мережа хабів громадянського суспільства?
Коментарі (0) | Читати далі...
Понад 700 глядачів цьогоріч відвідали покази в рамках 15-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Рівненській області. Розпочався він 20 листопада в Рівному і завершився 12 грудня кінопоказом в Острозі.
Коментарі (0) | Читати далі...
В Рівному влаштували дебатний турнір на тему «Рівні рівності». Він відбувся 8 грудня в рамках 15-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Рівненській області.
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.