укр eng

Новини

Конференція "Реформи в Україні та альтернативні інформаційні кампанії"

23.05.2019

29 жовтня 2010 року в готелі "Київ" (м Київ, вул. Грушевського, 26/1, «Кришталева зала») відбулася конференція «Реформи в Україні та альтернативні інформаційні кампанії», ініційована Асоціацією «Спільний простір» та Комітетом «Рівність можливостей».    

 Метою конференції було проведення експертного та громадського обговорення ролі ефективної комунікації між представниками влади всіх рівнів, різними професійними і соціально-демографічними групами суспільства, мас-медіа, міжнародними організаціями, а також між галузевими експертами й громадськими активістами у процесі соціально-економічних реформ.

Також під час конференції було розглянуто причини появи альтернативних комунікаційних технологій та інформаційних кампаній на тлі менш ефективної комунікаційної діяльності традиційних медіа.

На конференції було презентовано приклади реальних альтернативних інформаційних кампаній, апробованих в Україні в період 2002-2010 рр.

До участі в конференції зголосилися медіаексперти, представники загальнонаціональних ЗМІ, громадських організацій та аналітичних центрів, вчені-журналістикознавці, визнані інтелектуали та лідери громадської думки.