укр eng

Новини

Відкритість та прозорість дій міської влади: чи з"явився діалог з громадськістю?

23.05.2019

6 грудня в ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії у програми "Київський Форум" відбулось обговорення на тему: "Відкритість та прозорість дій міської влади: чи з’явився діалог з громадськістю?". 

Київську громаду намагаються усунути від реальної політики та місцевого самоврядування, а прозорість, публічність і відкритість влади, яку декларувала міська влада під час виборів, є віртуальними. Навіть закон про доступ до публічної інформації не гарантує, що вам розкриють реальних власників скандальних забудов чи земельних ділянок у столиці. Чи стали можновладці різних рівнів ближчими до людей, чи легше сьогодні працюється журналістам?

Гості програми: Ірина Геращенко (народний депутат України, член підкомітету Комітету ВР з питань европейської інтеграції), Микола Княжицький (журналіст, генеральний директор телеканалу ТВі), Леонід Новохатько (заступник Голови КМДА), Юрій Мірошниченко (представник Президента у Верховній Раді України, народний депутат України). Серед експертів - Вікторія Сюмар (директор Інстиутут Масової Інформації), Тетяна Монтян (юрист), Олександр Чекмишев (голова Комітету "Рівність можливостей").

Відеозапис програми "Київський форум (06.12.2011)"