укр eng

Новини

На сайті Президента з"явиться база публічної інформації

23.05.2019

 15/02/2012

На офіційному сайті Президента України буде розміщено електронну базу даних про публічні документи, які є в розпорядженні Адміністрації президента України. Відповідне розпорядження - «Про систему обліку публічної інформації в Адміністрації Президента України» - підписав глава АПУ Сергій Льовочкін, повідомляє  "Телекритика" з посиланням на прес-службу Глави держави.

У прес-службі обіцяють, що інформація в системі буде оперативно оновлюватися: нові документи будуть включатися до реєстру не пізніше п'яти днів після їх затвердження.

 Зокрема, до реєстру будуть включені акти президента, закони, які підписує глава держави, вето та пропозиції до законів, розпорядження глави АПУ, відеопрес-релізи та інші документи, які містять публічну інформацію.

 Також користувачам надаватиметься можливість пошуку, перегляду та копіювання інформації з системи обліку.

«Запровадження системи обліку публічної інформації допоможе зробити роботу Адміністрації Президента більш відкритою і зрозумілою для громадян, як цього вимагає Президент України Віктор Янукович. Це ще один крок у практичній реалізації принципу «презумпції відкритості публічної інформації», який покладено в основу закону «Про доступ до публічної інформації», - зазначив керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації АПУ Денис Іванеско.

 Розпорядження Сергія Льовочкіна «Про систему обліку публічної інформації в Адміністрації Президента України» видане на виконання положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указів Президента України від 5 травня 2011 року №547 та №548.