укр eng

Новини

Міністри ігнорують доручення Азарова

23.05.2019

01/03/2012

Члени Кабінету міністрів не виконують доручення прем'єра Миколи Азарова проводити після засідань уряду брифінги для преси.
Так, після засідання в середу міністри проігнорували присутніх журналістів, повідомляє «Українська правда»  з посиланням на "Комсомольскую правду".
"Панове журналісти, засідання закінчилося. Зараз будуть спускатися міністри, і ви зможете поставити питання, які вас цікавлять", - рознеслося по прес-центру.
Представники ЗМІ просунулися в бік зали засідань, але міністри, не зупинялися.
Прем'єр Микола Азаров не захотів спілкуватися з пресою. Слідком за ним пройшли міністри агрополітики Микола Присяжнюк, юстиції - Олександр Лавринович, культури - Михайло Кулиняк. Нарешті глава Мінвуглепрому Юрій Бойко забарився крок.
"Як йдуть переговори з Росією?" - кинув хтось із журналістів.
"Ведемо переговори з власником", - пояснив міністр і пішов.
Глава Міносвіти Дмитро Табачник вибачився і сказав, що поспішає.
"У мене мало часу, можна, я відповім на ходу? - перепитав він і попросив охорону пустити слідом за ним кількох журналістів у "заборонену" частину Кабміну. Але коли представники преси спробували піти за міністром, нікого так і не пустили.
Єдиним, хто провів невеликий брифінг, став голова МНС Віктор Балога.
Він розповів, що уряд прийняв рішення виділити близько 100 мільйонів гривень на будівництво водопроводу в Євпаторії.
Потім раптом розкритикував новий кабінет президента в Межигір'ї.
"Я ще не був у цьому кабінеті. Тому не можу оцінити, дорогий він чи ні. Вважаю, що скромність повинна прикрашати чиновника", - підкреслив Балога.
Нещодавно призначені міністр фінансів Юрій Колобов, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, а також перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський спілкування з пресою уникнули, вийшовши через запасний вихід.