укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-сайтів (1-6 квітня 2014 року)


З 01.04.2014 по 06.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

  1. Рівненські Інтернет-портали все активніше долучаються до висвітлення перебігу президентської кампанії. Хоча основними новинами все ж лишаються місцеві політичні події чи висвітлення виконання своїх обов’язків урядовцями, що напряму не пов’язано з агітацією.  
  2. У процентному співвідношенні представлення політичних сил на рівненських порталах, що потрапили до вибірки, виглядає приблизно так інформація про виконання посадових обов’язків урядом А.Яценюка – 69.9%, виконання обов’язків в.о.Президента О.Турчинова – 15.3%, М.Добкін – 5.2%, С.Тігіпко – 5.1%, П.Порошенко – 3.1%, Ю.Тимошенко – 0.9%
  3. На порталі «4 влада» матеріали в негативній тональності були лише щодо діяльності уряду А.Яценюка (зокрема міністра А.Авакова). Про уряд же було найбільше матеріалів і в нейтральній тональності. Матеріалів з позитивною тональністю на сайті не було.

Матеріал про підтримку місцевими «регіоналами» Сергія Тігіпка, замість Михайла Добкіна оцінений відповідно як позитивна тональність в описі кандидатури першого, та негатив для другого. Практично всі інші згадки були в нейтральній тональності, найактивніше про уряд А.Яценюка, майже не згадували в цій тональності про М.Добкіна.

  1. Серед основних спікерів варто відзначити А.Авакова та представників місцевого «Правого сектору».
  2. Застосування маніпулятивних технологій помічено не було.