укр eng

Звіт за результатами моніторингу дніпропетровського інтернету (1-6 квітня 2014 р.)


З 01.04.2014 по 06.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Дніпропетровська область

За перший тиждень особливої активності з боку кандидатів у Президенти на сторінках інтернет-видань Дніпропетровської області не помічено. Втім, кількість поданих інформацій значно більша, аніж у друкованій пресі й телевізійних каналах регіону - загалом 9 повідомлень на 2 сайтах, які ми досліджуємо. Дарма, що майже всі подані інтернет-повідомлень є передруками з національних засобів масової інформації.

Отже, сайт "Мост-Днепр" подав 7 матеріалів. Більшість з них були присвячені поточній діяльності в.о Президента, голови Верховної Ради Олександра Турчинова і Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Зокрема, повідомлялося про підписаний Турчиновим Указ про передбачені зменшені надходження до державного бюджету (1595 знаків з нейтральною тональністю) й про плани переозброїти українське військо вітчизняним озброєнням (678 знаків з позитивною тональністю).

Щодо Яценюка, сайт повідомив про обіцянку Прем'єра знайти українським металургам, що працювали з росіянами, нових замовників (741 знак з нейтральною тональністю) та про плани голови Уряду відвідати східні регіони країни (436 знаків з нейтральною тональністю).

Також сайт інформував про кандидатів у Президенти.

Зокрема, повідомлялося про потрапляння Юлії Тимошенку до списку персон нон-грата у Криму (892 знаки з нейтральною тональністю),

про обіцянку Петра Порошенка продати власний бізнес у разі обрання Президентом (574 знаки з нейтральною тональністю),

про дозвіл суду залишати межі Києва Михайлу Добкіну (808 знаків з нейтральною тональністю).

Сайт "Дніпроград" за тиждень 2 матеріали, що нас цікавлять, стосовно Порошенка і Тимошенко.

Повідомили про перетікання Порошенку близько 40% голосів від Віталія Кличка (інформація Бекешкіної) - 1274 знаки з нейтральною тональністю та про Тимошенко, яка за поданою декларацією про доходи за минулий рік (перебування у в'язниці) якимось чином задекларувала по 15 тисяч гривень прибутку щомісячно (881 знак з негативною тональністю).

Таким чином, за перший тиждень спостережень маємо таке відсоткове співвідношення:

- Турчинов (обов'язки) - 28,8%;

- Порошенко - 23,5%;

- Тимошенко - 22,5%;

- Яценюк (обов'язки) - 14,9%;

- Добкін - 10,3%