укр eng

Звіт за результатами моніторингу волинських Інтернет- ЗМІ впродовж 1-6 квітня


З 01.04.2014 по 06.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Волинська область

На відміну від телебачення та преси Волині, Інтернет-ЗМІ активніше виствітлювали

діяльність кандидатів у Президенти Украіни.

Найбільше інформаціі, поданоі в нейтральній  тональності, стосувалося Юліі Тимошенко (2106 д.з.), найменше - Михайла Добкіна (112).

Лідером за кількістю позитивних згадок є Петро Порошенко (1022), на другому місці Арсенійм Яценюк (860). Інших кандидатів позитивно не згадували.

За кількістю Інформаціі негативноі тональності лідируючі позиціі займає Михайло Добкін (1189), найменше негативних згадок про Юлію Тимошенко.

Головними темами цього тижня були такі:

- призначення в.о. Президента Украіни О. Турчиновим голів райдержадміністрацій;

- обговорення осіб, що можуть очолити виборчі штаби кандидатів в Президенти Украіни;

- завершення реєстраціі кандидатів, іхні рейтинги та досьє.

Мніпулятивних технологій впродовж цього тижня в Інтернет-ЗМІ не спостерігалося, за винятком статті у "Волинь пості" - "Обіцянки кандидатів у президенти у фотожабах", у якій журналісти з посиланням на інший Інтернет-ресурс, зробили підбірку найбільш "безглуздих обіцянок з передвиборчих програм" з власними кометарями. Тексти супроводжуються ілюстраціями (наприклад, Михайло Добкін зображений на біл-борді з написом - " Ми крадемо і брешемо, а ви оберіть нас ще". При цьому використано символіку Партіі Регіонів, проте замість назви партіі написано "Мафія регіонів". Такі ж ілюстровані підбірки стосувалися практично кожного з кандидатів.