укр eng

Звіт за результатами моніторингу тернопільських Інтернет сайтів (7-13 квітня 2014)


З 07.04.2014 по 13.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Тернопільська область

Інтернет-видання ZZ ( «За Збручем»)

     Кількість виборчого контенту у звітному періоді порівняно з минулим збільшилася майже удвічі - від неповних чотирьох відсотків до майже семи. 

Найчастіше згадувалася Юлія Тимошенко – 5 разів нейтрально, 1 раз позитивно і 2 рази негативно. На другому місці – Петро Порошенко ( 4 нейтрально, 1 позитивно і 1 негативно). Далі йдуть Симоненко – 3 рази нейтрально, Тигіпко – 1 раз нейтрально і 1 раз негативно, Добкін – 1 раз нейтрально. По одному разу в негативній тональності згадуються Турчинов як в.о. Президента та уряд Яценюка.

     Найбільше в негативній тональності писалося про Тимошенко, причому і за кількістю і за формою. Так, приміром, критична інформація під маніпулятивним заголовком «Коли сепаратисти йшли на штурм, улюбленець Тимошенко розважався в стилі Януковича»  впродовж кількох днів знаходилася на головній сторінці сайту під рубрикою «Важливе за день». Грубо маніпулятивним щодо Тимошенко був і заголовок «Патріарх Святослав заборонив священикам агітувати за Тимошенко і Добкіна», так як в самому тексті Тимошенко (як і Добкін) взагалі не згадувалися. Йшлося про заборону агітації священнослужителями взагалі. Як медіаефект можна назвати фото Тимошенко з неприємним виразом обличчя.

     На головній сторінці під рубрикою «Важливе за день»  впродовж двох днів утримувався і матеріал з прес-конференції керівників виборчої кампанії Порошенка в регіоні, підсилене відеозаписом.

     Сайт розмістив результати соцопитування Центру Разумкова та соцгрупи «Рейтинг», згідно з якими по Україні в першу трійку симпатій входять Порошенко (з великим відривом), Тимошенко та Тигіпко. А по західним регіонам – Порошенко ( з ще більшим відривом), Тимошенко і …Богомолець.