укр eng

Звіт за результатами моніторингу одеських інтернет-сайтів (7-13 квітня 2014)


З 07.04.2014 по 13.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Одеська область

На протязі останнього тижня більша увага приділялась таким кандидатам як С. Тігіпко та П. Порошенко. Теми публікацій були пов’язані з візитом даних політиків до Одеської області. Далі йдуть А. Яценюк та О. Турчинов, трохи менше у Ю. Тимошенко, з офіційними вітаннями до Дня визволення. І останній за згадуваннями – М. Добкін, однак треба зазначити, що інформація була не стільки про самого кандидата, скільки про реакцію місцевих осередків Партії регіонів на висування його кандидатом.

 

С. Тігіпко набрав найбільший відсоток з усього контенту – 37.4%, з цієї інформації більше 89% має позитивну тональність, залишок – нейтральна тональність. Друге місце посідає П. Порошенко – 33.5% (близько 63% позитивної тональності, інше - нейтральної).

Інформація про А. Яценюка (8.6%), О. Турчинова (8.6%) та Ю. Тимошенко (7,7%) була лише нейтральної тональності. Як згадувалось раніше, це пов’язане з офіційними вітаннями до Дня визволення Одеси.

М. Добкін вперше з’явився в новинах на сайтах, але лише з негативною тональністю. Інформація, де згадувався цей кандидат, була розміщена під заголовком «Против Добкина взбунтовались даже любашевские регионалы»

 

Кандидати з максимальним згадуванням поділили між собою сайти: «Думська.нет» надає більше інформації про П. Порошенка, а «ТрассаЕ95» - про С. Тігіпка. Ще однією особливістю є те, що обидва сайти розміщують інформацію про Порошенко та Тігіпко.  Інформація про Ю. Тимошенко та М. Добкіна була розміщена на «Думській.нет», а про А. Яценюка та О. Турчинова – на «ТрассаЕ95»