укр eng

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 06.07 по 12.08.2012 року


З 06.08.2012 по 12.08.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Сумська область

Звіт за результати моніторингу сумських інтернет-видань з 06.07 по 12.08.2012 року

 

Моніторинг включає аналіз 3-х регіональних інтернет-видань:

–       «Сотня»

–       «Всі Суми»

–       «XPRESS»

 

Загальні тенденції.

Інернет-видання з початком виборчої кампанії активізувалися у висвітленні подій, пов’язаних із виборами, деякі «засвітилися» хто на кого працює. На відміну від друкованих видань публікації і інформація майже не мають негативної тональності.

Головні теми тижня

«Сумські комуністи йдуть в Раду шістьма мажоритарниками і двома списочниками», «Партія УДАР Віталія Кличка представила кандидатів в округах Сумської області», «Азаров уехал: жизнь города вернулась в свое русло», «Счастье привалило: Азаров едет в Сумы», «Тепер один у полі воїн», «Правительство защитит интересы селян в части повышения закупочных цен на молоко», «Сумські регіонали відновлюють роботу ліфтів», «Николай Азаров: «На Сумщине есть положительные подвижки»», «Кандидаты от Партии регионов по Сумщине и их дела», «Олександр Волков стверджує, що чорний піар проти нього замовив «товариш з опозиції»», «Причини загибелі активіста «Свободи» перевірять більш ретельно», «На Сумщині буде створений Центр автоспорту України». Найбільшу кількість інформації подавав «XPRESS». Він же має найбільшу кількість інформації позитивної тональності. Але лише на користь влади та їх кандидатів.

Тенденції висвітлення діяльності політичних партій друкованими ЗМІ

Коротку і врівноважену інформацію без особливих коментарів подавала «Сотня». Найбільшою інтенсивність подачі інформації вирізняється «XPRESS». Але судячи по тому, що за один день масовано подається інформація про одну із сторін (влада, за 09.08 – 8 тем на її користь), складається враження, що це видання не є незалежним.

Тональність інформації

Інформації з негативною тональністю всього 1159 зн., нейтральною – 30986, позитивною – 14520. І позитивна, і негативна стосується чинної влади.

Спікери

Ю.Чмирь, М.Азаров, П.Симоненко, О.Волков.

Маніпуляції та медіаефекти

Не помічено