укр eng

Звіт за результатами моніторингу черкаського інтернету (07-13.04.2014 р.)


З 07.04.2014 по 13.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Черкаська область

Загальні тенденції

На цьому тижні інтернет-видання ПроЧерк переважно зосереджувалося на місцевих новинах, приділивши увагу суб’єктам моніторингу переважно в контексті висвітлення приїзду на Черкащину Ю.Тимошенко, формування місцевого штабу П.Порошенка та виборчих  перспектив  цих двох кандидатів в Президенти.

Як і в пресі, лідером за кількістю згадок є Ю.Тимошенко (59,7% згадок про суб’єктів моніторингу), на другому місці – П.Порошенко з близько 30%.

Вперше за 2 моніторингові тижні видання згадало П.Симоненка, при цьому в іронічному матеріалі, який уявляв собі передрук повідомлення в ФБ нардепа І.Геращенко "Геращенко нетипово переконували, що «Симоненко – не вождь краснокожих». 

С.Тігіпко та А.Яценюк не були присутні в просторі інтернет-новин на цьому тижні.

Абсолютна більшість матеріалу подавалася нейтрально. Певну негативну тональність відносно Тимошенко можна було помітити в матеріалі «У «Батьківщині» зрозуміли, чому вибори на Черкащині програли регіоналам», який уявляв собі передрук статті з сайту Інсайдер. В матеріалі говорилося, зокрема, про сумніви у шансах Тимошенко, які позначилися і на її команді політтехнологів, та підконтрольність київської Батьківщини регіоналам.

Також певну позитивну тональність висвітлення шансів на перемогу Порошенка має стаття від 8 квітня, в якій свої прогнози щодо голосування черкащан на президентських виборах висловив у Черкасах 8 квітня кандидат історичних наук, політичний експерт Сергій Шамара.