укр eng

Звіт за результатами моніторингу вінницьких Інтернет-сайтів (7-13 квітня 2014)


З 07.04.2014 по 13.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Вінницька область

                                                 Загальні тенденції

  У звітному періоді Інтернет -  ресурс також як і друковані ЗМІ повідомляв про складну ситуацію на сході нашої країни.  У цьому контексті подано висновок, зроблений кандидатом у президенти Петром Порошенком, що спроба дестабілізувати ситуацію на сході України  направлена на зрив виборів президента.

  Інтернет – медіа робили аналіз усіх кандидатів  у президенти, зазначивши, що шість кандидатів  у президенти безробітні, а один без вищої освіти.

 Також Інтернет зазначив, що у Вінниці передвиборча кампанія стартувала з чорним піаром. Мова йде про листівки, що розвішали невідомі  проти Юлії Тимошенко, пропонуючи закидати кандидата в  президенти яйцями.     

  Загалом, інтернет – ресурс  цього тижня віддав перевагу лише двом кандидатам у президенти – Юлії тмиошенко, в рамках її візиту на Вінниччину та Петру порошенку.

                                           Теми тижня

  1. Росія прагне розколоти Україну
  2. Візит Юлії Тимошенко на Вінниччину
  3. Війни за Вінниччину –  старт виборчої кампанії з чорним піаром
  4. Росія відмовилась видати Україні Януковича

                                        Спікери

  1. Петро Порошенко –  кандидат  у президенти  України
  2. Юлія Тимошенко – кандидат  у президенти України
  3. Григорій Заболотний – голова виборчого штабу Порошенка на  Вінниччині
  4. Олег Тягнибок  - кандидат у президенти України  

 

    Частка виборчого контенту від загального на цьому тижні становила:

  1. Винница.info – 60%

    Тенденції висвітлення виборчої діяльності  кандидатів у президенти

Винница.info на цьому тижні  чимало  уваги приділила візиту Юлії Тимошенко на Вінниччину, причому, як у нейтральній так і в негативній  тональностях.

Оскільки ресурс  традиційно плекає симпатії  до Петра Порошенка, то й, відповідно йому приділено чимало уваги.

Зокрема, сайт написав про те, що перебуваючи в Житомирі, Петро Порошенко розповів про те що для бізнесу мають бути негайно запроваджені нові правила.  Також кандидат  у президенти у зв’язку із ще більшим загостренням ситуації на сході країни, закликав  негайно скликати засідання РНБО.

На Вінниччині почалось зштовхування лобами двох основних претендентів на крісло президента, то ж виборчий штаб Порошенка зробив відповідну заяву щодо провокаторів, котрі представляючись  довіреними особами Порошенка,  провокують на скандали Тимошенко.

Також сайт ознайомив читачів із тими, хто очолив виборчі штаби більш – менш рейтингових  у регіоні кандидатів у президенти.