укр eng

Інтернет -звіт за результатами моніторингу закарпатських інтернет-ЗМІ


З 07.04.2014 по 13.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Закарпатська область

В інтернет-ЗМІ області, по яких здійснюється моніторинг, залишаються активними ті ж політичні фігури, які з"явилися минулого тижня. Щоправда інформації по політичні агітації зовсім небагато. Більше писали про місцеві призначення, міжвладні конфлікти. Представники тільки одного кандидата (Тігіпка) зробили заяву, що поілтична сила відновлює діяльність і "нічого не має" з ПР.

Сайт Мукачево.нет. Майже 80% інформації, що стосується кандидатів йшла через ставлення до цих персон ВІктора Балоги або у контексті діяльност його партії ЄЦ. Він або критикував Турчинова, або повідомлялося, що довірені особи Порошенка на виборах по ЗАкарпаттю всі від ЄЦ тощо. Найбліьше у позитивінй тональності згадувалося про Порошенка, у негативній про Турчинова у якості в.о.президента, у нейтральній - теж Турчинов. Найменше писали про Тігіпка у нейтральній тональності. У негативі йшлося також про діяльність Добкіна.

Сайт Заголовок. Всі кандидати подавалися у нейтральній тональності Найбільше тексту було Турчинова у контексті його президентської діяльності, а також про Тігіпка у коментарях представника його політсили на Закарпатті. Найменше інформації стосувалося Порошенка.

Сайт Закарпаття.онлайн. Кандидати бул представлені мінімально.: Турчинов, Тігіпко, Порошенко та Тимошенко. Найбільше площі було виідлено для Турчинова, як у негативній, так і у нейтральній тональностях.Також у негативних тональностях подавалася інформація про Тимошенко. У нейтральній тональності майже у рівній кількості було друкованих знаків у Тігіпка та Порошенка. 

Загалом найбільше писали про Турчинова з огляду на його посадові обов"язки, як у нейтральній, так і у негативній тональностях. Найменше - про Добкіна, у негативінй тональності.