укр eng

Звіт за результатами моніторингу чернівецьких Інтернет-сайтів (7-13 квітня 2014 р.)


З 07.04.2014 по 13.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Чернівецька область

З 7 по 13 квітня  інтернет-видання Буковини піднімали багато суспільно значимих тем, в тому числі висвітлювали передвиборчі перегони. Найбільше інформаційних повідомлень стосувалось П.Порошенка (негативна тональність), Ю.Тимошенко та в.о. президента О.Турчинова (нейтральна тональність), найменше інформації було про П.Симоненка.

   Букінфо протягом тижня зверталось то теми президентських перегонів. Найактивніше видання висвітлювало діяльність в.о. президента О.Турчинова (нейтральна тональність) та Ю.Тимошенко (нейтральна тональність), найменше уваги було приділено П.Симоненко (нейтральна тональність). В негативній тональності найбільше інформації стосувалось П.Порошенка, менше негативних повідомлень стосувалось М.Добкіна. В негативній тональності видання розглядало призначення регіональних керівників передвиборчого штабу П.Порошенка в Чернівецькій області. Стосовно М.Добкіна видання інформувало про незгоду місцевих регіоналів з політикою Партії Регіонів та висуненням кандидатури Добкіна на посаду президента.

   Інтернет-видання BukNews з 7 по 13 квітня висвітлювало події в області та державі. Тема президентських виборів висвітлювалась не дуже активно. З претендентів на посаду президента у нейтральній тональності протягом тижня згадувалась тільки Ю.Тимошенко. В негативі найбільше інформації було про П.Порошенка  (призначення регіональних керівників передвиборчого штабу П.Порошенка в Чернівецькій області), найменше – про М.Добкіна (незгода місцевих регіоналів з політикою Партії Регіонів та висуненням Добкіна кандидатом від ПР на з’їзді).