укр eng

Інтернет - звіт за результатами моніторингу закарпатських інтернет - ЗМІ


З 14.04.2014 по 20.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Закарпатська область

Закарпатські інтернет - ЗМІ загалом продовжують тенденцію друкованих ЗМІ: найактивніше висвітлюють діяльність двох кандидатів – Тимошенко та Порошенко.

Сайт Мукачево.нет. Найбільше друкованих знаків було виділено для П.Порошенка, більше у позитивній тональності, менше – у нейтральній. Тематика публікацій про Порошенка була широкою: поїздка у Страсбург, зустріч з президентом Туреччини, Порошенко – лідер за соцдослідженнями на Півдні та Сході. Найактивніше у нейтральній тональності висвітлювалась діяльність О.Турчинова у контексті  його посадових обов’язків. У негативній тональності йшлося тільки про Тимошенко, про яку негативно висловлювався Балога.

Сайт Zaholovok.com.ua. Найбільше інформації подавалося про Ю.Тимошенко, у нейтральній тональності. Йшлося про створення Руху опору, її висловлювання щодо Сходу України та Росії тощо.  Кілька нейтральних рядків стосувалося Турчинова та Добкіна. Більше інформації про інших кандидатів не було. У негативі не писало про жодного з кандидатів.

Сайт Закарпаття.онлайн. Подавав інформацію про кандидатів тільки у нейтральній та негативних тональностях. У нейтральній тональності найбільше інформували про діяльність Тимошенко, про неї подавали також і негативну замітку. У негативі згадували також про Турчинова у контексті його посадових обов’язків. Ще один кандидат, який фігурував у нейтральній тональності – Добкін. Більше інформації про жодних з кандидатів не було.